Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žiadosť o vymazanie banu z histórie


6.12.2021 18:09, naposledy upraveno 6.12.2021 18:15 uživatelem VajkoChlpko

Csókolom, rád by som požiadal, o vymazanie banu z histórie, a to konkrétne za údajný mixing, a pravidlo 0.


Stala sa taká vec, že som zastavil Milanka Nebauera, ktorý mimochodom dostal počas traffic stopu ban.

Bol nejaký triggered kvôli tomu, že mal na svojom Rangei nelegálne úpravy (twinko), a mne nezostávalo nič iné, ako mu ho zobrať, podľa novely zákona číslo 3/2018 článok 1 §3 (naschvál sem pletiem IC veci, pretože to je IC vec). Odpovedal som mu do OOC chatu, pretože tam písal (viz. ban za vytváranie OOC situácie),  že som na nich zasadnutý


(žltou farbou zvýraznené najdôležitejšie body)


Ako prvý bod by som uviedol to, prečo som dostal ban za mixing. Dzardys si myslel, že som hráč menom Filip Trojuholník, a že som mixoval chaty, čo je dezinformácia. @SedliX , mu ale po mojom kontaktovaní zaslal správy a dôkazy o tom, že to je vyriešená vec, keďže tam bol neskôr s nami, a Milankov kamarát, Janko Nebauer, sa chcel na mňa sťažovať. Vyriešili sme to na mieste. Chápem, že to Dzardys nemusel vedieť, k tomu nebudem nič hovoriť zlé, len to proste nepochopil. Keď už to tu chcem zhrnúť celé, poviem aj to. Janko bol mierne triggered, kvôli tomu že sme aj jeho zatýkali, tak padla aj nejedna urážka. Sedlix povedal, že mu bude stačiť IC trest, ja ani Dexter sme pohoršení neboli nejako, tak sme kašľali na to. 



Druhý bod je to, že som sa nich zasadnutý, bolo myslené tak, že ich firma J&B, je plná recidivistov a zločincov, a je to verejne známe. Neustále majú nelegálne úpravy, prekročujú maximálne hmotnosti čo sa týka prevážania nákladu kamiónmi, utekajú pred PSA, sú držiteľmi zbraní bez ZP... (rátam do toho aj keď nepracujú). Ban mi bol síce neskôr skrátený, lenže mne to nestačilo. Bohužiaľ, počas toho skrátenia som na nič nemohol prísť, tak som si to musel odsedieť mimo skima.

Moja práca, ako príslušníka polície je, aby som takýchto zločincov predsa trestal, a po recidivite detto. Tým "snažím sa vám to vrátiť", som myslel, že im chcem dať tresty za to ich neustále nelegálne pôsobenie. Predsa keď vidím, že niekto má twin turbo, prečo by som ho nemal zastaviť ? Je to predsa práca mojej postavy, trestať za porušenie zákonov

Z tohoto dôvodu nechápem, čo je na tom zlé ? 

Nejeden hráč mi dá za pravdu, že pravidlo 0, sa dá použiť kompletne pri hocičom ako výhovorka.


A to s myslím že nastalo aj v tomto prípade. Je to predsa IC vec, koho zastavujem. Kamióny sa IRL zastavujú bežne, vážia sa bežne (aby neprišlo k preváženiu = ničeniu ciest,...). A tým, že ich zastavujem "neustále", som zlý ? Nech si dajú veci do poriadku, a keď tak učinia, tak ich predsa bez následkov a postihov pustím ďalej. Preto som dal "neustále" do uvodzoviek, pretože nezastavujem iba ich. Som jeden z mála členov PSA (podľa môjho názoru), ktorý berie to OR (pretože iba tam je váha), a ide vážiť kamióny. Zastavujem koho vidím, pretože povedzme si pravdu, kto berie 40 tonový náklad bežne (zákon číslo 3/2020 článok 1 §3). Zastavujem jak Fedex, Monopol, W&C... je to úplne jedno, vidím kamión ako kamión.

 


Pridávam konverzáciu s @Wright (vraj súhlasí s uverejnením), ktorý si myslí taktiež to isté, čo som povedal aj ja.

Jednoducho to nedáva zmysel, nezastaviť niekoho, kto porušuje zákony len preto, lebo som ho už zastavil ? 

Dzardysove vyjadrenie znelo takto (kvôli TOS to kopírujem iba): "Zastavovat furt jednu a tu samou firmu kvůli něčemu... Není to ok, prostě to nedělej."

 

Pádny dôvod som z toho nevyčítal, preto by som si okrem zmazaniu banu z histórie, aj poprosil konkrétnejšie vyjadrenie k tomu, prečo by som to nemal robiť. Skrz Dzardysovu ignoráciu v PMp's, so sa to rozhodol riešiť oficiálne. Určite by som zobral do úvahy to, keby som zastavoval neustále iba jedného hráča, lenže tomu tak nie je. Nemôžem za to, že ľudia z J&B sú neustále mojim terčom traffic stopu. Prestaňte porušovať zákony, ja nechám vás. Keby to bol jeden jediný človek, na ktorého by som bol zasadnutý, a dostal by odomňa za hodinu 5x traffic, nepoviem ani pol slova, lenže veci sa tak nemajú.


(krátky útržok konverzácie so Sedlixom)


Rád by som ešte upozornil, že toto nie je sťažnosť na Dzardysa !

Môj zámer je čisto vymazanie tohto zbytočného, a neoprávneného banu.

Ďakujem za prečítanie a spätnú väzbu. Nefajčite a neberte drogy, ľúbte sa. 💞✌

Qermo

Hráč

16
6.12.2021 18:59

Moc rád tě podpořím. Ukažme si to na simple příkladu. Někde na hlaváku v Praze dělá bezdomovec bordel, někdo na něj zavolá měšťáky a ti ho max seřvou. Ale pokud na toho danýho bezdomovce bude padat více hovorů, zaměří se na něj konkrétní hlídka a v jejich hlídkové službě budou kontrolovat převážně jeho, protože už ví, že to je recidivista v například přestupcích proti občanskému soužití. A přesně tohle je ten případ. VajkoChlpko, respektive jeho IC postava, ví že daná firma je plná recidivistů a přestupkářů, tak si je jednoduše vytipovává a staví je. Já v tom nevidím sebemenší problém, a moc nesouhlasím s tím, co ti na to Džardys napsal. Quermo out.

7.12.2021 01:21, odstraněno 7.12.2021 01:27 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Matejos

Hráč

36
7.12.2021 10:16

S tymi kamionmi berme v potaz v tom mas pravdu ale co se tyče twin turba ty tym ze vidis neznamena ze vies ze ma twin turbo. Tak jako v IRL když ti vyletí plameň z výfuku neznamená že ma twin turbo. Taktéž niektore IRL auta sa vyrábali od série ako twinturbo takže asi tak nejak, v tomhle “ilegalnim” duvodu na zastavenie dovod nevidím. Pokial ti hrač neda protokol nemáš dovod mu odtiahnuť auto. A nemyslím že protokol od auta mas dovod si hocikedy pýtať.

7.12.2021 10:41

No, keď už sem prišiel taký samozvaný expert, tak ti ukážem novelu zákona 8/2020. A keď nevidíš ty dôvod na zastavenie, tak sa najprv pridaj do PSA, potom sa ti možno možno zmení POV.

Ja som sa skôr bavil tak OOC, o tom twin turbe. Na serveri nie je žiadna legálna úprava, ktorá ti toto umožní, takže moja postava má pádne podozrenie, lenže Milanko myslím protokol nemal, alebo sa mi sám priznal. Teda skôr, keď som mu to už bral, tak nemal moc argumenty voči tej úprave 😀. Taktiež by som rád povedal, že toto sú IC veci, za to že jemu sa skazí RP skrz to, že nevie dodržovať zákony, absolútne nie je moja vec. Nech si dá všetko do poriadku, a potom možno nebude mať problémy s policajtmi. Reálne Milanka som zastavil po dlhom čase, takže recidivita zastavovania z mojej strany je taktiež bezpredmetná.


Powered by LeoSight IFS
LT~68

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
7833 Kč / 9200 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: MrKys (1600Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
matyseeek69

20Kč včera v 16:27

KreutZ

1000Kč včera v 16:27

MarcusAnderson

300Kč včera v 16:27

Nejnovější uživatelé
VeruncinKubicek

Registrován 9.5.2024

VerunkaKocicka

Registrován 9.5.2024

HexaPi

Registrován 8.5.2024