Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

[12/21] Náborové řízení - Tiskový Mluvčí


neznamy#4474

Smazaný účet

27
6.12.2021 21:23, naposledy upraveno 8.12.2021 14:49 uživatelem neznamy#4474

 

 

 

Náborové řízení do Hasičského Záchranného Sboru San Andreas na pozici Tiskový mluvčí

Vážení občané/uchazeči,

Dnes otevíráme nábor na pozici Tiskový mluvčí do Hasičského Záchranného Sboru San Andreas! 

Výběrové řízení bude otevřeno od 6.12. 2021 (tj. od dneška) do doby Neurčité. Vaše přihlášky posílejte na adresu Výjezdové Stanoviště Montgomery č.p. 196 ((Pod tento příspěvek.)), na obálku prosím napište, že příjemcem je Hasičský Záchranný Sbor San Andreas. Nezapomeňte, že musíte splňovat veškeré požadavky!

 

Vzor:

  • Jméno a příjmení -
  • Datum narození a váš věk -
  • Dosažené vzdělání včetně titulů -
  • Telefonní číslo -
  • Trvalé bydliště -  
  • Proč bychom měli vybrat právě Vás -
  • Něco o Vás - 

 

Požadavky: 

  • Psychická, fyzická a zdravotní způsobilost.
  • Dosažení věkové hranice 21 let.
  • Trestní bezúhonnost.
  • Slušné a adekvátní chování vůči ostatním kolegům a IZS složkám. 

 

Nabízíme:

  • Základní plat 32 000 Kč.
  • Skvělý, přátelský a výpomocný kolektiv.
  • Kvalitní pracovní prostředí.
  • Prémie za skvělou a profesionálně odvedenou práci.

 

Ptáte se na náplň práce Tiskového mluvčího? 

  • Tiskový mluvčí má za úkol mluvit například v televizi, rádiu, před tiskem nebo před soudem a dále sepisovat tiskové zprávy o hasičské práci při požárech, mimořádných událostech a živelních pohromách. 

 

Přejeme vše hodně štěstí a dejte si s přihláškou záležet, je to jen pro vaše dobro, čím více bude propracovaná, tím větší máte šanci na přijetí, ale zase to nepište zbytečně dlouhé, jde o kvalitu a ne o kvantitu, je lepší toho napsat méně, než psát hlouposti. To je z mé/naší strany vše, děkuji za pozornost a hodně štěstí.

 

Za Hasičský Záchranný Sbor San Andreas kpt. Leonard Smith

Cosmmo

Hráč

21
8.12.2021 03:03

Marco Boswell

Mullholand

Los Santos

 

Hasičský záchranný sbor

Leonard Smith

Montgomery

Montgomery 8. prosince 2021


Žádost o pracovní místo tiskového mluvčí

Vážený pane Smith,

Na webových stránkách Hasičského záchranného sboru mě zaujal Váš inzerát na volnou pozici tiskového mluvčí.

Jsem absolventem univerzity v Yaleu – právnická fakulta, kde jsem získal titul Master´s degree. Po studiích jsem byl zaměstnán v policejním sboru ve městě Hartford

Vlastním řidičské oprávnění A, B a C. Mám zkušenosti s mluvením/vystupováním na veřejnosti.

O místo tiskového mluvčí mám velký zájem, budu očekávat Vaše pozvání na pohovor.

 

S pozdravem


 

  • Jméno a příjmení - Marco Boswell
  • Datum narození a věk: 8.8.1995 – 26 let
  • Dosažené vzdělání včetně titulů – Vysokoškolské, Master´s Degree – v SA zažádáno o JUDr.
  • Telefonní číslo – 656-468
  • Trvalé bydliště – Los Santos
  • Proč by jste měli vybrat mě? – Jsem pracovitý, spolehlivý a nemám problém s vystupováním na veřejnosti.
  • Něco o mně: Jmenuji se Marco Boswell, vystudoval jsem univerzitu v Connecticutu. Je mi 26 let, disponuji řidičským průkazem A, B a C. Vlastním také zbrojní licenci prvního stupně.

8.12.2021 22:17, odstraněno 8.12.2021 22:21 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Powered by LeoSight IFS
LT~36

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
4053 Kč / 9200 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: MrKys (1600Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
MartasHyper

67Kč včera v 20:39

kendi

40Kč včera v 14:53

vitoo

250Kč včera v 12:46

Nejnovější uživatelé
DomcaKnight

Registrován 4.5.2024

JonY

Registrován 4.5.2024

sKuffey

Registrován 4.5.2024