Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

SheFisKo


7.12.2021 11:26, naposledy upraveno 7.12.2021 11:27 uživatelem SheFisKo

Zdravím, moje meno je Dominik mám 17 rokov na Skime hrám už nejakú tú dobu, dokopy mám 650h na všetkých postavách a to som nahral presne od dňa 25.3.2021. Moja prezivka v hrách je SheFisKo, prečo práve táto no neviem vzniklo to tak nejako random v roku 2014 keď som začal hrať csko a bol v tej hre dobrý jak šéf, v tej dobe bolo trendy mať v mene veľké a malé písmenka tak som sa rozhodol si ich tam dať nejako na striedačku aj ja a od vtedy mi tento nickname ostal. Rád by som vám tu niečo napísal aj o mne no neviem čo, hmm kde začať no som študentom v tretom ročníku strednej školy odbor ochrana osôb a majetku tento odbor je zameraný na prácu v polícii a vo vojsku no uvidíme kam ma po doštudovaní nohy zavedú, ale môj ciel je vojak. RP som začal hrať z jednoduchého dôvodu, mam rád počítačové hry všelijakého druhu a taktiež hrávam hry s kamarátmi, s ktorými komunikujem na platforme Discord, kde sa práve stalo to že mi kamarát ukázal Skimo RP. No zo začiatku som bol ako každý hráč ,ktorý sa prvý krát pripojí na Skimo, myslel som si že je to GTAčko a môžem si robiť čo chcem :D. No po nejakom to čase som začal erpiť a strašne som sa do toho vžil (kebyže ma vidíte OOC jak to prežívam pri vykrádaní banky, jaky mám stres až sa trasiem u PC ako kebyže som tam :D) a začalo ma to poslednú dobu extrémne baviť a ja sa snažím moje RP zlepšovať najviac jak to ide či už to legálne alebo ilegálne. Rád by som vám tu o mne napísal omnoho viac no už neviem čo a čaká ma sladká odmena 50xp za napísanie tohto príspevku takže ja sa s vami lúčim.

 

 

S pozdravom 

nezabudnite RP je o fantázii.

Schitzu

Hráč

26
7.12.2021 11:49

RP je o fantázii, aj vymyslieť bug je o fantázii.

Představ se nám

Napiš na fórum do sekce Představení něco o sobě.

Odměna: 10  + 30  + 50 

ice udělil za tento příspěvek varování: Nadbytečné vyjadřování

Powered by LeoSight IFS
LT~26

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

DUBEN 2024
SPLNĚNO!

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: Vitezslav (2063Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
gloziscoot

50Kč včera v 21:36

ShadowzWT

70Kč včera v 15:24

MrKys

300Kč včera v 01:26

Nejnovější uživatelé
Ham201

Registrován 24.4.2024

bujdaCZ

Registrován 24.4.2024

Tomaskosos

Registrován 24.4.2024