Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

[Vytvoření] Reed & Partners s.r.o advokátní kancelář


neznamy#1670

Smazaný účet

2
9.4.2020 18:37, naposledy upraveno 9.4.2020 18:58 uživatelem neznamy#1670

Název frakce: Reed & Partners s.r.o advokátní kancelář

Typ frakce: Ostatní (Legální)

Zakládající členové: John Reed

Startovní kapitál: 80000

Popis frakce: Fungovalo by to velice jednoduše, člověk by chtěl na někoho podat trestní oznámení, ale sám nemá pořádné zkušenosti s právy a zákoníkem. Od toho by tu byla společnost Reed & Partners s.r.o advokátní kancelář. Každý má totiž nárok na svého advokáta, který by ho hájil. Samozřejmě hájit vraždu je nereálné, pokud nešlo o sebeobranu, opět nastupuje moje společnost na scénu. Někde jsem slyšel, že už taková frakce na serveru je, ale ani jednou jsem neviděl, že by někdo nějakého advokáta využil. Myslím si, že by to hodně vylepšilo role play na serveru. Proč bych tuto frakci chtěl ? Mám zkušenosti s právy a zákony v IRL (dokončené studium veřejnoprávní školy). Advokáti by byli do RP přínosem. Klient by si mohl vybrat z větší škály advokátů, pro které by se udělal nábor. Ovšem, abych přijal dané advokáty, musí mít nějakou úroveň, ať z toho není holubník a nesbírají jen peníze z frakce. Oddělení kanceláře by se dělilo na několik advokátů (Soukromý, státní) a podle toho by byla taky výplata. Soukromý advokát si nastavuje taxu sám a pokud je dobrý, lidi prostě zaplatí, takže nepotřebuje logicky na výplatu 30 tisíc. Ovšem státní advokát, který je přidělován, pokud daný jedinec nemá svého soukromého advokáta, tak je placený samozřejmě lépe, ale jeho taxa, kterou by si bral nesmí být vysoká. Rád bych si s tím graficky lépe vyhrál, ale bohužel to tento formulář neposkytuje. Předem díky za odezvu. (Zkušenosti z jiných RP serverů mám.)

18.4.2020 13:18

Toto na serveri už je. Zamietam.


Powered by LeoSight IFS
LT~20