Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Nahlášení - Matejos / Vajkochlpko


neznamy#6563

Smazaný účet

41
8.12.2021 14:30, naposledy upraveno 8.12.2021 14:34 uživatelem neznamy#6563

Popravdě nevím, na koho tu stížnost dát, každopádně věc se má nějak tak - včera jsem udělal obchodní podvod (samozřejmě schválenej) a okradený to šel nahlásit.

Dnes mě chytli, hned se mě na to ptali, já samozřejmě nic neřekl. ALE! Pan Lubos Hruska (Vajkochlpko) do IC chatu napsal, že v protokole který jsem okradenému ukázal, bylo auto psané na naší firmu, což ovšem nedává smysl, neboť

za 1) protokol byl starý, v době vydání protokolu ještě firma neexistoval,

za 2) okradený řekl, že se podívá přes mechanic modul, což není IC informace + tam ještě majitel napsaný nebyl

za 3) okradený o naší firmě vůbec nevěděl, což je důvod, proč nevím na koho dát stížnost

 

Opět jsem si s touto stížností nedal vůbec záležet, ale to hlavní jsem řekl, cokoliv kdyžtak dodám

Edit - pochybuju, že s tím kdokoliv cokoliv udělá, ale za zkoušku nic nedám.

8.12.2021 14:50

Chtěl bych k tomu jen pár věcí dodat:

 

Auto bylo teda odhlášené jak již bylo zmíněno, ke všemu nemělo ani tu SPZ a VIN nezjistí jen tak že se na něj podívá nebo že do něj nastoupí, sice se podívat přes modul mechanik může, ale minimálně vím že zaerpene to nebylo.

Frakce, ve které to auto nyní je tak před podvodem ještě neexistovala ani ta samotná frakce, to se tam dalo až poté, a nemůže ani ty protokoly vydávat, takže moc nepobírám kde vzal to že protokol byl vydán onen firmou.

Samíček určitě nebude mít ale problém přiložit poté logy jak ze dneška,tak ze včera, tam to vše bude zjevný, toť vše.

8.12.2021 14:58
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

VajkoChlpko

Hráč

57
8.12.2021 15:46, naposledy upraveno 8.12.2021 15:51 uživatelem VajkoChlpko

Česť práci súdruhovia.

Moc som nepochopil, prečo som tu spomenutý 🤔.


Maťko mi to povedal sám, ja predsa nie som zodpovedný za to, čo mi povie na výsluchu.

Pokiaľ sa chceš iba vyhnúť pátraniu, tak si bol údajne na dopravnom inšpektoráte, ktorý je aktívne pod dozorom kamery. Podľa mňa by sa nejako pasívne už dalo zaerpiť to, že si tam bol, a klamal si do výpovede.


A teraz by som rád odpovedal tuto kolegovi na VIN kód.

Vieš vôbec čo je VIN kód ? Na to ani nemusíš byť mechanik.

Ako si skontrolovať auto len pomocou VIN čísla - Autoviny.skAko zistiť rok výroby automobilu. Dekódovanie VIN kódu autaWhere is Bentley VIN Number Cariffy Guide Vehicles

Údajne sa v tom Bentley viezol okolo Red County, tak by si to mohol všimnúť. Či už pri dverách, alebo za oknom, alebo keď si mu náhodou pod kapotou ukazoval motor.


Naozaj nechápem, prečo som tu bol spomenutý ja. Riešte si to prosím bez mojej zmienky. Pokiaľ bude chcieť niekto logy (admin), nech sa mi ozve na DC. Taktiež pokiaľ sa preukáže že to bola nejaká meta a powergaming z Maťkovej strany, z protokolu vymažem informácie, ktoré by sme inak nezistili.

 

Pekný zbytok dňa praje nadstrážmajster Ľuboš Hruška 👮‍♂️. Nefajčite nedrogujte, viete ako. 💜

8.12.2021 16:07, odstraněno 8.12.2021 16:19 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Matejos

Hráč

36
9.12.2021 00:06, naposledy upraveno 9.12.2021 00:29 uživatelem Matejos

Co se týče spravy ohledne, ty firmy to je videt i v ooc chatu že nevime jestli je to tam ukazany, nejak se to zahralo co se toho tyče. v poradku kdyz se vyvede tahle informace to bentley tam stale stoji. Vin kod som si ic všimnut mohol kde kolvek, a keď uz aj, protokol si mi sam dal takže či sa pozrem cez mechanic modul alebo do protokolu(kedze protokol som v inventari mal)-- čo sa tykalo firmy to som sam nevedel takze aj ked berieme v potaz ze tahle informace neni tak stale dukazy voči tebe jsou. A jestli jse to chce resit ako nejake porušeni pravidel ta firma tak se omlouvam. Ďakujem za pochopenie. Matejos.   A čo sa tyka este toho vin kodu pri aute sme boli skoro 20 minut :D tak ako som aj pri tom aute neraz stal z vonku :) či z predu alebo z boku 

A čo sa týka dopravného inšpektorátu v nutri je kamera 100%. z vonku nevím ale v nutri kamera byt musi. 

 

@neznamy#6563 Ak sa ta to ohladom tej firmy dotklo tak ma to mrzí. Ale bolo tam opisana presna pozicia auta, to auto tam stoji. Takže pre celý PSA zbor, informacia ohledne firmy neni platna jelikož touhle informaci jsem si nebyl jist. Ale zvišné informacie boli pravdivé a myslím že opis situacie bol viac ako podrobný :) a ohledne spz z vozidla som zadal len cast spz lebo celu som si nepamatal, a myslim ze psa ma databazu zmenenych spz ked uz

 

@VajkoChlpko aj tebe sorry čo sa týka tohto príspevku že si tu bol označený no myslím že dokazov som dal viac než dost IC. aj dost konkretny popis situacie 

 

 

Ešte raz prajem pekný večer a ospravedlnujem sa za komplikacie. Matejos


Powered by LeoSight IFS
LT~57

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

DUBEN 2024
SPLNĚNO!

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: Vitezslav (2063Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
Shawftty

87Kč dnes v 04:21

Shawftty

38Kč dnes v 04:16

stokly

50Kč včera v 23:47

Nejnovější uživatelé
Tomiooo

Registrován 29.4.2024

leonka231

Registrován 28.4.2024

BL4CKR0SE

Registrován 28.4.2024