Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

UNBAN


neznamy#7174

Smazaný účet

3
8.12.2021 19:18, naposledy upraveno 9.12.2021 11:23 uživatelem neznamy#7174

Zdravím všechny. Tímto bych rád zažádal o unban, který jsem dostal za Ban za TrashRP, Zneužívání F10, nerespektování AT, CarDM, DM,NonFear. Když jsem dělal bordel jako malé děcko, tak jsem si uvědomoval že ten ban dostanu, ale v té době mi to bylo uplně jedno. Akorát jsem si neuvědomoval že mi Skimo bude tak chybět. Vůbec nevím co hrát, na ostatních RP Serverech se RPit nedá, byl bych opravdu rád kdybych dostal tu druhou šanci RPit na skimu. Ban naprosto chápu zasloužím si ho, a uvědomuju si moji chybu. Za ten "měsíc" jsem vše pochopil, a napravil jsem se.

Ban byl udělen od @Dzardys e.

 

1. OMLUVA DZARDYSOVI

Chtěl bych se moc omluvit Dzardysovi, že jsem byl otravný a psal mu i na discord o unban, a byly semnou problémy.

2. OMLUVA HRÁČŮM

Chtěl bych se omluvit všem hráčům, kterým jsem zkazil náladu a RP, když jsem trollil a NeRPil.

3. CO BYCH CHTĚL DĚLAT NA SKIMU?

Chtěl bych si vydělat na mojí vlastní firmu a potom kupovat auta, udělat autobazar a zkusil bych se dostat do IZS složky.

Všem přeju veselé vánoce, a zdraví do nového roku.

 

 


Powered by LeoSight IFS
LT~21