Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Přidání příkazu pro vysílačky


neznamy#7130

Smazaný účet

23
10.12.2021 11:08, naposledy upraveno 12.12.2021 14:52 uživatelem neznamy#7130

Zdravím,

Navrhuji přidání příkazu vhodného pro IZS, který by umožnil předepsat do vysílaček nějakej ten text nebo číslo, např. IZS číslo odznaku nebo označení IZS vozidla.


Příklad příkazu:
/cmd 226; (dál nic nepíšu, potvrdím to)
/cmd je pouze příklad příkazu, teď z hlavy nevymyslím, jak by realně mohl vypadat. Možná /pretext? Idk...


Do vysílačky napíšu:

Ve službě.

Do chatu té vysílačky, po napsání onom příkazu by vyskočil:
předepsaný text + text ve vysílačce

Tedy:
226; Ve službě.


Smazalo by se to jenom pomocí /cmd, jako to je u statusu.


Teď je na řadě další příklad, s označením IZS vozu.

/cmd OR-1;

Do vysílačky, tedy IC chatu napíšu:

Zahajuji hlídkovou činnost (+ s dalšími kolegy)

Následně do chatu mi vyleze:

OR-1; Zahajuji hlídkovou činnost (+ s dalšími kolegy)


Tento příkaz se více hodí k určitým situacím (např. nahlášení zneškodněného podezřelého) nebo lépe ke komunikaci BEZ KÓDŮ. (Většina hráčů z IZS mají kódy nabindované)

Ušetřil bych nějakej ten čas překlepama, špatně napsaným číslem odznaku nebo označením IZS vozu - já nerad píšu čísla právě kvůli překlepům. A já třeba nemám čas na napsání /f 2 miss, špatné číslo nebo cokoliv jiného, když probíhá nějaká intenzivní akce...


Edit:

Od @misatorcz jsem dostal zprávu na Discordu a ten návrh se mi celkem zamlouvá taktéž.

Pokud by měl zaměstnanec IZS číslo odznaku nastavené přes frakční menu, tak by do vysílačky automaticky zapsalo ono číslo z frakčního menu. V první řadě ten hráč musí mít zvolenou frakci (nakliknutá v F3), aby do vysílačky naskočilo číslo odznaku zvolené frakce a psanej text.

V případě, že by IZS hráč seděl ve vozidle s vlastním označením, tak by se to taky dalo přes příkaz napsat /cmd označení IZS vozu.


Edit2:

Přidávám zde screen z Discordu, třetí varianta návrhu...


 

10.12.2021 11:46

Predpísaný text, by sa ale asi zobrazil pri všetkých frekvenciach že 🤔.

Každopádne je to fajn nápad, ktorý by sa mal uskutočniť. 

10.12.2021 11:56, odstraněno 10.12.2021 11:58 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
14.12.2021 15:29

Nooo teoreticky se to dá nabindovat... pokud máš na frekvenci R4 tak můžeš bindovat chatbox abys rovnou psal do toho, hádám že půjde udělat bind, abys tam rovnou i převyplnil nějaký text, třeba alespoň to číslo odznaku

14.12.2021 16:56
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Powered by LeoSight IFS
LT~48

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo