Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žádost o Unban


macaczE

Hráč

9
11.12.2021 13:55, naposledy upraveno 11.12.2021 13:55 uživatelem macaczE

Dobrý den, omlouvám se za moje nonrp ježdění avšak si myslím že trest není přiměřený (i vzhledem k mé minulosti) už se bojím toho že to bude příště perma a to by pro mě byl konec. chápu že sem se choval jako idiot a teď taky ze mě budeš mít srandu ale zkusím štěstí, stejně si myslím ze to zamítneš a akorát se mi vysměješ :,). takže bych poprosil aspoň zkrácení banu. Myslím si že ten chlap kterýho jsem zajížděl, tak porušil víc pravidel ale asi nemá takovou historii jako já. Plně bych chápal že bys mi ban neoddělal. Přeji pěkný zbytek dne :-)).

ban mi dal dzardys

11.12.2021 15:11

Vysmívat se ti nemusím, každopádně máš pravdu, že ti to zamítnu. Trest je poměrně krátký a vzhledem k hrotům, které kolem banu byly, snad ani není důvod být jakkoli vstřícný a zkracovat ti to. Avšak přesto je tu jedna skutečnost, která je úsměvná - hráč, který rozhoduje o přiměřenosti trestu. No, co se týče permy, nedělej blbosti a nemáš se čeho bát. 


Powered by LeoSight IFS
LT~21

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
7833 Kč / 9200 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: MrKys (1600Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
matyseeek69

20Kč včera v 16:27

KreutZ

1000Kč včera v 16:27

MarcusAnderson

300Kč včera v 16:27

Nejnovější uživatelé
HexaPi

Registrován 8.5.2024

RealMoad

Registrován 8.5.2024

Yilongma

Registrován 8.5.2024