Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žádost o neoprávněný unban


12.12.2021 12:36, naposledy upraveno 12.12.2021 12:37 uživatelem Farby

Neadekvátní fearRP, powergaming + bohatá historie (120 hodin)   ????

@Dzardys ? Mužeš mi prosímntě k tomuhle něco říct ? Proč jsem ten ban vubec dostal ? Za co ? Tohle není žádný pravda .

Ban byl udělen neprávem a to z toho duvodu , že 11.12.2021 jsem nic takove neudělal , ještě jsem normálně hrál i 12.12.2021 do nějakých 3:00 hodin ráno . Ban byl udělen neprávem ! Co na tom sakra nechápeš ? Za co ? Jako halooooo ? Je tohle normální už ?

Žádám o unban od @Dzardyse , byl udělen neprávem. Pošli mi nějaký dukaz , za co mám tenhle ban . Pokud se jedná o věc z pátku , nebo-li to jak zamnou přijela Audina A8 a začala na mě vytahovat zbran , pak chtěl týpek klíčky od auta , aniž bych byla svázaná tak to mi přidje taktéž nefér a vuči pravidlum jednání nepříčetné ! Týpek si jen tak prostě vytáhne zbran , míří na mě , neerpí nic prostě mi řekl že mu mám dat kličky od auta , já mu píšu do OOC chatu že to je proti pravidlum a kličky od auta se nesmějí brát . Řeklo mi to hodně administrátoru i mém kamaradum. Pak týpek namíří na mě , zabije mě a odjede jen tak fuč pryč . Dobře , pokud se jedná o tohle tak to je uděleno neprávem . 

A k bohaté historii ? Ano tu mám , ale z minulosti . Tím pádem jsem se s Rpením hodně zlepšil a potvrdí to i pár dalších lidí , hraji za postavu Veronica_Smith . Sklamal jsi mě Dzardysi

Ale děkuji ti Dzardysi , za to že jsi mi dal ban . :) Doufám že ti to udělalo radost  o_o

12.12.2021 12:41

Ban ti byl udělen na základě dodaného materiálu z okrádání, kde ses akorát dohadoval a dokonce jsi měl koule na to si zavolat v civilu do státní vysílačky, že na tebe zrovna někdo míří a okrádají tě. Ale pro velký úspěch ti trest prodlužuji na permanentní, protože zjevně neumíš napsat slušnou žádost o unban a problémy řešit v klidu. Dávám ti tak možnost se naučit vyjadřovat slušně, a nechoď za mnou s těmito projevy. 


Powered by LeoSight IFS
LT~22

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
7833 Kč / 9200 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: MrKys (1600Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
matyseeek69

20Kč včera v 16:27

KreutZ

1000Kč včera v 16:27

MarcusAnderson

300Kč včera v 16:27

Nejnovější uživatelé
VeruncinKubicek

Registrován 9.5.2024

VerunkaKocicka

Registrován 9.5.2024

HexaPi

Registrován 8.5.2024