Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Ban na 24 hodín


MeNix07

Hráč

29
12.12.2021 12:51, naposledy upraveno 12.12.2021 12:54 uživatelem MeNix07

Ahojte, chcel by som vyriešiť ban ktorý som dostal keď sa so mnou kamoš dohováral o kúpi garáže cez PM. Som si vedomí že sme to kamoš aj ja sa toho dopustili ale napísal som mu potom cez PM aj to že ak to chce riešiť tak nech to rieši so mnou IC nech mi napríklad zavolá ale to pán Admin @Dzardys odingnoroval a dostal som ban. Posielam pár Logov, ak chce niaky admin viac logov nech mi napíše. Ďakujem a ospravedlňujem sa.

od (18) Peter Pitkin: nazdaaar

pro (18) Peter Pitkin: čus

od (18) Peter Pitkin: nechceš kupit garaž mam na prodej¨

pro (18) Peter Pitkin: kkde

od (18) Peter Pitkin: v blueberry

pro (18) Peter Pitkin: a kde v BB?

od (18) Peter Pitkin: při prodejně aut

pro (18) Peter Pitkin: môžem sa pozreť?

od (18) Peter Pitkin: jj

pro (18) Peter Pitkin: ok dojdem z ostrova

pro (18) Peter Pitkin: a nechceš Vilu

od (18) Peter Pitkin: možna :D

pro (18) Peter Pitkin: na ostrove

od (18) Peter Pitkin: pouvažuju

pro (18) Peter Pitkin: ale všetko IC

pro (18) Peter Pitkin: mi zavolaj

Qermo

Hráč

16
12.12.2021 12:57

 

"pro (18) Peter Pitkin: ale všetko IC

pro (18) Peter Pitkin: mi zavolaj"

 

Jen pro info, tohle se dá taky považovat jako meta. OOC si mu řekl, ať něco IC udělá. Na to pozor.

MeNix07

Hráč

29
12.12.2021 12:59

Aha diki moc ale ja som to myslel v tom zmysle že ak to chce riešiť tak nechmi zavolá. Ale vážim si odpovede :)

12.12.2021 13:00


Mám se ještě nějak vyjadřovat? Chvilku jsem vás odposlouchával, myslím si, že coby rození obchodníci příště zvládnete domlouvat tyto věci v IC a nikoli v OOC. 


Powered by LeoSight IFS
LT~35