Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Upřímně ani už nevím


ChainsBoden

Hráč

5
12.12.2021 15:23, naposledy upraveno 12.12.2021 15:37 uživatelem ChainsBoden

((Omlouvám se za tenhle příspěvek byl to omyl, nejde mi to smazat))

12.12.2021 15:38, naposledy upraveno 12.12.2021 15:38 uživatelem Dzardys

Mhm, další nesmyslný příspěvek s tématikou "okrádají mě, to by si nedovolili irl", kde jsem opět zbytečně označen a hází se na mě vina. Milej zlatej, klucí dodrželi tak nějak všechna pravidla, ano, dokopali tě v souvislosti s tím, že jsi odmítal RPit, ale to je v tomhle případě pochopitelný. Máš toho spoustu co říct do OOC chatu, ale v IC toho teda moc vidět nebylo, to máme vyvolání OOC situace, navíc dle pravidla 8 nesmíš oplácet porušení pravidel, i když ho někdo proti tobě páchá. Jednoduše si podej report a doRPi to, když admin uzná, že je něco zle, tak to voidne a škody ti nahradí. Ale určitě si nehraj na moralistu a prostě RPi. Kromě toho mi od tebe dodnes nepřistál snad jediný důkaz na Discordu, tudíž nevím, co se mě pokoušíš špinit na fóru. Ale beru to jako součást zhrzenosti, kterou projevuješ i v OOC chatu slovy "Víte kdo já jsem? Mě neokrádejte" - což jsem na videu viděl. 

 

Každopádně jsi to "smazal", topic zamykám.


Powered by LeoSight IFS
LT~18

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
4053 Kč / 9200 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: MrKys (1600Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
MartasHyper

67Kč včera v 20:39

kendi

40Kč včera v 14:53

vitoo

250Kč včera v 12:46

Nejnovější uživatelé
DomcaKnight

Registrován 4.5.2024

JonY

Registrován 4.5.2024

sKuffey

Registrován 4.5.2024