Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

přístup Adminu, (Dzardys) a RP na tomhle serveru


ChainsBoden

Hráč

5
12.12.2021 15:36, naposledy upraveno 12.12.2021 15:39 uživatelem ChainsBoden

Chtěl jsem toto pojat jako pohled nad čím by se lidi měli zamyslet, ale asi je to zbytečny, jelikož tady se nic asi měnit nebude.. Co se mi stalo: Probudil jsem se s tím že se podívám co je na severu, mám ban, jdu se podívat proč, sám nevím, ale dost očividně to bude ze situace kdy: Jedete s kamionem a přijede za váma R8=pravděpodobně uspěšnej člověk, kapuce a řve na vás ať zastavíte uprostřed města mezi pravděpodobnejma kamerama případně koukajícíma očima, situaci jsem eRPil tak jak bych čekal že se to vyvine, nemyslel jsem si že dostanu PK kvuli situaci v který jsem byl okradanej, a ic jsem mu řekl že si prostě nemyslím že mu stojí za to někoho zabít kvuli 100 tisícum ktery jsem u sebe tak či tak neměl, nebudu mu tam na zemi brečet jelikož prostě v tuhle situaci do jaký nas dostal by prostě radši sedl a rychle odjel i tak jsem si klekl, lehl, dělal co mi řekl, protože tak či tak měl zbraň a já ne, dostal jsem ban za vyvolání ooc situace, nadávky ooc (to je možný to jsem celej já) a neadekvátní fear... ooc si stěžoval on jak mu nevychzí někoho okrást. já jsem mu pouze řekl. že ať se nediví s tímhle nonsence okrádáním, situace na druhy den, jedu si, pomalejší kamion jede v levém pruhu, tak se ho normálně snažím předjet a on do mě Z NIČEHO NIC nabourá takovym stylem že se mi odpojil návěs, snažil jsem se ho dohnat řvát na něj ať zastaví, jel dál, naboural jsem do něj tak, jak by jste čekali že normalní člověk nebude pokračovat v jízdě, já jsem chvilku stál on ujížděl dál, bral jsem to jako totalní non RP driving a DM (asi) bez důvodu, jedu za ním a říkám mu ať eRPí, on nic ani do ooc chatu, chvilku ho pronasleduju mezitím podám report, přijedou jeho dva kamaradi a první co se stane je OOC chat z jejich strany, co dělám? že to je DM a nonRP driving, přijde ten stejnej admin @Dzardys a řekne že to řešit nebude a všechny propustí, jenom tím chci říct, že je to sračka tohle, a na takovymhle serveru co se věci neřešej a nebo řešej jenom když se někomu chce mi přijde trochu neadekvátní, o RP určitejch lidí se nebudu ani bavit, já si furt a pořád hledím svého a dějou se mi tady akorád takovyhle traparny, fakt jedinej s kym eRPím je tu par lidí ostatní mam uprčic a radši si nikoho nevšímám, pak se do nějaky situace dostanu. je to všem u zadnice, nikdo to neřeší, a nebo neřešej to podstatný čímž by mělo bejt RP, tohle mi prostě příjde jako bullshit

Dzardys udělil za tento příspěvek varování: Nevhodné vyjadřování
12.12.2021 15:39

Nebudu spamovat fórum stejným textem jako ty, zde přikládám screen odpovědi u minulého příspěvku, dále snad nemá smysl se k tomu z mé strany vyjadřovat.

ChainsBoden

Hráč

5
12.12.2021 15:43, naposledy upraveno 12.12.2021 16:11 uživatelem ChainsBoden

Tak milej zlatej kdybych si stěžoval na to že jsem IC dostal přes tlamu neodvíjí se to k tvému jménu, ale pouze na jména učinkovajících v RP, stěžuju si na tvuj přístup k věci, ale asi jak tak koukám na ostatní příspěvky, u tebe to není nic novyho, jde mi pouze a jenom o to jak ty řešíš situace... To je celý, absolutně tě nezajímá to co by mělo, neřešíš věci tak jak by jsi měl (muj pohled), myslím si že správnej přístup stojí na informacích potom se odvíjí od toho kdo za jakejch podmínek jaký pravidla kdo porušil (čas a váha banu), tohle je tobě, ale uplně jedno a jen si najdeš věc co byla porušená a dáš za to ban jak kdyby tě absolutně nezajímal kontext

 a BTW slova "Víte kdo já jsem, mě neokradejte" další věc čeho ti člověk jen poslal screen a ty neřešíš co se stalo, tyhle slova jsem zaprve neřekl a za druhý jediny co teď qoutuješ je moje snaha říct tomu co mě okrádal to, že né každej bude na asfaltu brečet, jsou na světě i lidi jestli ti to nedošlo co mají trochu větší odvahu vůči jejich zaměstnání ale takovéhle RP ty prostě nepovolíš protože každej není nutně posranej když si nemyslí že by měl bejt, radši to prostě bereš jako nonfear a tím to pro tebe hasne 

"Proč dáváš tak dlouhé bany?"
- Ban má být od toho, aby se z porušení osoba poučila. Dávat krátké bany za prohřešek mi přijde dost bezpředmětné.  Co takhle místo rozdávání banů aby se lidi poučili, je nejdřív poučit, situaci vyřešit a odůvodnit a pak dávat zbytečně dlouhé bany, pak si lidi akorád stěžujou a ty tím komunitě ničím nepomůžeš akorád lidi naštveš

Siggys420

Hráč

3
12.12.2021 15:51

Moc dlouhé a zbytečné téma

 

 

Kenny15

Hráč

19
12.12.2021 16:03

Pointa tohoto příspěvku?

 

ChainsBoden

Hráč

5
12.12.2021 16:04

Poukázání na to jak se na tomto serveru řeší věci, proto je to ve všeobecné diskuzi, lidi se tu ptají i na to co kdo jedl 

Kenny15

Hráč

19
12.12.2021 18:13

Ona tady je taky Off Topic sekce, tam je to celkem jedno. Tady aby hráč vyhrál nad adminem je nadlidský výkon. Co už. Člověk se musí naučit žít.


Powered by LeoSight IFS
LT~58