Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Úprava tapet


bzinko

Hráč

16
12.12.2021 17:29

Ahoj,

celkem mě při používání tapet vytáčí, že když omylem udělám překlep v URL adrese, už je tapeta tím pádem nepoužitelná a musím ji zničit, protože je zbytečná - řekněme že tuto věc chápu, aby se nepoužívali už staré tapety a "nerecyklovali se" namísto nákupu nové za 500 korun. Avšak možné řešení pro balans toho, aby jsem nemusel pokaždý co je v URLčce nějaký problém, nebo textura kterou jsem vyhledal ve hře nevypadá dobře danou tapetu upravit (i texturu na ní, i pozici v interiéru) NEŽ byla poprvé v interiéru umíštěna, t.j. byla vytáhnuta z inventáře do budovy a textura aplikována.

Taktéž si myslím, že by bylo fajn, kdyby se už i použité tapety znovu upravit v zmyslu editace slotu textury, kterou nahrazují. Párkrát se mi už stalo, že jsem omylem po nalezení správného slotu zmáčkl D spolu se S najednou a tím pádem mi přeskočil slot a rovnou se uložil, takže tapeta zas nepoužitelná...

 

Ještě jedna věc, kterou by jsem uvítal je aby bylo možné v /texlist kopírovat linky na textury, případně si daný řádek textury nějak pojmenovat, protože když mám v baráku hodně textur, tak fakt nevím, která je která...

Děkuju :)


Powered by LeoSight IFS
LT~18