Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

žadost o ub od Dzardyse


neznamy#4109

Smazaný účet

6
12.12.2021 20:52, naposledy upraveno 12.12.2021 21:03 uživatelem neznamy#4109

Důvod k udělení postihu: DM, pravidlo 0, spam, urážky v OOC chatu + historie (Permanent)

 

 

Datum udělení postihu: 17.11.2021 16:19

Datum expirace postihu: Perma

 

Ještě chci podotknout že to zároveň je  veřejná omluva Dzardysovi za to co jsem mu psal do pm's absolutně jsem si v tu dobu neuvědomoval co, vlastně dělám a co bych mohl dzardysovi třeba těma zprávama udělat kdyby to náhodou bral vážně .

 

Obhajoba:

Zdravím. Dne 29.04.2021 mi byla udělena permanentní suspendace, díky mému opakovanému porušování pravidel Vašeho portálu. Již uběhl asi 1 měsíc od udělení mého banu. Během tohoto asi měsíce jsem si dal menší pauzu od rp, což mi celkově prospělo a změnilo můj pohled na rp. Chtěl bych se tímto také omluvit všem hráčům a členům A-týmu, kterým jsem mým porušováním pravidel mohl pokazit nebo dokonce i pokazil zážitek ze hry. Lituji toho, že jsem opakovaně porušoval pravidla a kazil tím lidem rp. Jsem si plně vědom mých chyb i toho, že jsem se zachoval naprosto dětinsky. Každopádně si myslím, že díky mé pauze jsem se v tomto dost změnil, již rp neberu jako dříve a rád bych dostal druhou šanci.

Přeji krásný zbytek dne/večera nebo kdy toto čtete.

12.12.2021 21:35

No já ti nevím. Žádost sice pěkná, omluva fajn, ale když se potřebuješ vůči adminovi vyjadřovat následovně, prozatím žádost zamítám.


Powered by LeoSight IFS
LT~56

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
7833 Kč / 9200 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: MrKys (1600Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
matyseeek69

20Kč včera v 16:27

KreutZ

1000Kč včera v 16:27

MarcusAnderson

300Kč včera v 16:27

Nejnovější uživatelé
HexaPi

Registrován 8.5.2024

RealMoad

Registrován 8.5.2024

Yilongma

Registrován 8.5.2024