Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žádám o zkrácení banu od Dzardyse


13.12.2021 00:29, naposledy upraveno 13.12.2021 00:32 uživatelem Farby

Dne 12.12.2021 nějak okolo 12:40 jsem dostal nejdřív ban na 5 dnů , pak jsem si podal žádost o unban a dostal jsem pernamentní ban .

Ban který mi udělil administrátor @Dzardys , tak se mu chci ještě jednou omluvit , jak za mé chování tak za to co jsem udělal skrz to okrádání + během toho volání do /dep vysílačky v civilu . Myslím si že jsem se už teď ponaučil a mohu slíbit tady komumitě, administrátorům hlavně tobě Dzardysi a hráčům , že už se nikdy nic podobného opakovat nebude .
Tohle je omluva hlavně pro Dzardyse a pro toho kdo mě nahlásil reportem . Proto se tě Dzardysi ptám, dal by jsi mi poslední šanci a respektivně zkrátil trest prosím? Děkuji moc , s pozdravem Nicolas . 

Dzardys udělil za tento příspěvek varování: Duplicitní témata
13.12.2021 02:01, naposledy upraveno 13.12.2021 07:27 uživatelem Dzardys

No, nemusíš si zakládat žádost každých dvanáct hodin, o tvé žádosti vím. A jsem rád, že perma fungovala dost efektivně, zjevně sis uvědomil, že hraní u nás není jen tak a musíš projevit sám trochu snahy. Až se dostanu k PC, trest si zkrátím na původní délku, avšak začneš s časovačem odznovu, ať si příště pamatuješ, že se to nedělá a stejně tak, že na podobné projevy, jaké jsi tu na fóru předvedl, ti nikdy nebude nikdo z AT zvědavý. Žádost o UB už napsat umíš, tak si tuto dovednost vštip do hlavy a doufej, že už ji nebudeš muset potřebovat.


Powered by LeoSight IFS
LT~23

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
6318 Kč / 9200 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: MrKys (1600Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
Mondis

300Kč včera v 20:21

DarkEvilBetty

250Kč včera v 20:19

misa

125Kč včera v 19:04

Nejnovější uživatelé
Paura

Registrován 7.5.2024

Fejk

Registrován 7.5.2024

JamesUnpak

Registrován 5.5.2024