Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Upgrade modulu Gang.


neznamy#5070

Smazaný účet

16
14.12.2021 12:22

Zdravím komunisto!

Dnes jsem přišel s novým návrhem a tot' možnost vykrádání nemovitosti. Avšak byla by to nemovitost která 'nepatří nikomu' respektive by nepatřila hráči ale dejme tomu nějakému obyvateli SA, zkrátka by nepatřila hráči. Pro vykradení takovéto nemovitosti by jste potřebovali LockPick, který by šel koupit v obchodě, a stál by třeba 15,000tisíc. Následně by se našla nemovitost která jde vykrást, přišlo by se tam, kliklo na její dveře, a chvilku by se počkalo než se dveře otevřou. Následně by šlo v nemovitosti různě prohledávat šuplíky atd, šlo by najít jak peníze tak i šperky a různé další cennosti. Následně by se vytvořilo NPC, dejme tomu v BaySide, u kterého by šlo šperky a další cennosti prodat.

Aby to ale nebylo tak jednoduché, při otevření dveří by se zpustil alarm který by ohlásil PSA že se někde vykrádá dům.

14.12.2021 14:32
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Zeintar

Hráč

49
14.12.2021 14:42

Na RP vykrádání nemovitosti přeci nepotřebuješ skript. Máš tady /me a /do. Věci můžeš ukrást a následně je prodat dalším hráčům. Jeden čas jsem to za svojí nelegal IC dělal taky. Tady můžeš najít třeba to, jak jsem prodával kradené obrazy. A to vše bez scriptu.

Matejos

Hráč

36
15.12.2021 00:09, naposledy upraveno 15.12.2021 00:09 uživatelem Matejos

souhlasim so @Zeintar

15.12.2021 10:07, odstraněno 15.12.2021 10:15 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
15.12.2021 11:25

@neznamy#2210 osobně si nemyslím že by bylo špatné oddělat drogy co si může hráč vyrobit neboli mariuhanu.... nevím jestli jenom to či i další se dají vyrobit, jinak jestli ano tak nevím proč jsou ještě dostupné u NPC když si je každej může najít a koupit si to od něj když tu jsou hráči kteří to prodávají.

15.12.2021 11:30
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Powered by LeoSight IFS
LT~58