Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Mike Silver - Zkratenie trestu


SilveR

Hráč

34
14.12.2021 20:35

Zdravím, dneska som sa stretol s takou príhodou že ***Stal som v púšti s kamarátkou na krajnici vozovky malí sme šatky a rozprávali sa, pozreli sme sa a PSA hukajucá na nás že mame zastaviť na kraji vozovky, Pan policajt vystúpil meno neviem ale viem že vodič PSA vozu bol @VajkoChlpko no vystúpil prišiel ku našim dverám a ja som povedal "no to vieš,, a začal som utekať bolo to 30sekund a potom sme išli skoro ku miestu kde sme išli a išli sme smer LV benzínka v púšti vedľa Skladu, za nami išiel O'Conner to sme utekali prestrelil mi koleso a následne mi dal PK to je všetko v pohode pri nemocnici ma čakal policajt tak ma zaviezol do PSA a dal ma tam na 2hodiny za utekánie vozu PSA potom som tam krikom sa rozprával s kamoškou a kolegom "Absolútne som nemal problém sedieť 2hodiny" potom som par krát zakričal na PSA člena a spytal som sa ho za čo ma zastavili neodpovedal potom som sa spýtal nejakeho nadriadeného a on mi povedal "ešte raz zakričiš a budem mať vezenie na 15dni alebo riešiť si to zo súdom" ja som povedal na to normálne "Keď ste tak neschopný mi povedať dôvod tak sa nečudujte že kričím,, a dal ma tam na 15 dni čo nedáva absolútnu logiku ja si uvedomujem že som bol nezdvorilý ku členovi PSA ale tu ide o to aj keby to riešim súdnou cestou tak sa tam čo rieši že som kričal na stanici PSA akože haló to kde sme ja mám teraz asi čakať 15dni kým budem voľní za to že som kričal ? To nedava absolútnu logiku s realitou v realite by mi dali obuškom alebo niečo a nie predĺžiť trest na niečo okolo 360hodin. Človek tam potom nema ani chuť hrať.... A ja si uvedomujeme že som nemusel ziapať ale keď mi nedokáže ani PSA člen povedať prečo pri mne zastavili tak ako nechápem... Budem rád keď ma tam dáte na deň alebo niečo take ale čakať 15dni alebo ísť súdnou cestou je fakt moc... Predom ďakujem za pochopenie. ***


Powered by LeoSight IFS
LT~13