Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Športová taška a jej možné využitie.


Kr1st0fz

Hráč

14
15.12.2021 19:38

Zdravím, mal by som možno jeden nádejný nápad na využitie športovej tašky. Niekto tento predmet nevyužíva vôbec ale všimol som si že mnoho hráčov ho pravidelne používajú na passive RP nejakých predmetov v nej statusom typu "daný predmet" v taške. 


Tak mi napadlo prečo nezaviesť niečo ako je klúčenka alebo peňaženka. Napadlo mi že by sa po rozkliknutí na túto položku "športovej tašky"  otvorilo možno niečo ako voľné sloty v inventári tak isto ako prináša spomínaná klúčenka či peňaženka :                                                                                                                                                                                          *možno nejakým takýmto spôsobom*        


Daľšie odvôvodnenie prečo by to mohlo byť využiteľné? Možno by to nepomohlo len hráčom ktorý tento predmet využívaju na passive RP že niečo v tej taške majú, ale aj by to tam naozaj mali. Daľej by to pomohlo hráčom ktorý počas svojho hrania využívajú mnoho predmetov a tým sa môže následne vyriešiť aj plný inventár. Samozrejme by si tam nemohli dávať nejaké nezmyselné predmety ktoré by sa do tej tašky reálne nezmestili ale niečo zmysluplné a reálne.


Toto by bolo asi všetko k môjmu návrhu budem rád za každý ohlas pod týmto príspevkom.  

S pozdravom Kristofz <3.

 

15.12.2021 20:36

Dle mého skromného názoru je díky peněžence a klíčence až moc volného místa v inventáři. Jediné co by to přineslo by byla zvýšená kapacita pro pašování, těžbu a přepady. Což nyní je docela balanced.

 

Kr1st0fz

Hráč

14
15.12.2021 20:47, naposledy upraveno 15.12.2021 20:52 uživatelem Kr1st0fz

Ďakujem za tvoju odpoveď @Awoo :) 

Na druhú stranu áno máš pravdu že by to možno boostlo možnosti hráčov čo rpia illegal ale tak to vôbec myslené nebolo ako som hore zmienil:     "Samozrejme by si tam nemohli dávať nejaké nezmyselné predmety ktoré by sa do tej tašky reálne nezmestili ale niečo zmysluplné a reálne."

Čož si myslím že veľmi jasne som poukázal na to že by nepripadalo do úvahy možnosť dávania si do tašky predmety  napr.:  prepravné bedne-diamanty,zbrane atd...

Poukázal som na to že určite veľa hráčom nestačí len  možnosť si dať do klúčenky kľúče od áut/domov či bytov alebo do peňaženky doklady/legimitácie. Určite sa tu nájde veľa ľudí ktorým to nestačí a privítali by možno tak usporiadanejší inventár a viac miesta 

S pozdravom Kristofz <3

15.12.2021 21:51, naposledy upraveno 15.12.2021 21:52 uživatelem SheFisKo

Ja s týmto súhlasím aspoň by sa zamedzilo metovanie týchto statusov.

S pozdravom SheFisKo.

 

15.12.2021 22:01
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
16.12.2021 08:35
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Powered by LeoSight IFS
LT~76