Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

ÚČETNICTVÍ


Artistiques

Hráč

32
16.12.2021 17:23, naposledy upraveno 16.12.2021 20:02 uživatelem Artistiques

Zdravím všechny vlastníky firem,
rád bych navrhl povinnost vést účetnictví, není na tom vlastně nic složitého, samozřejmě trošku to upravil, v realitě má povinnost ho vést každá firma která má roční obrat přes 20 milionů, na skimu bych navrhl povinnost ho vést firmám které mají týdenní obrat vyšší jak 1 milion.
Důvod? Obohatí to rp majitelů firem, nebudou nám skákat peníze jen za to že máme firmu, budeme mít větší přehled o tom jak je na tom naše firma, hlavně by to přidalo další dvě zaměstnání, jedno by bylo Finanční úřad, ten by chodil na kontroly, potom by byl účetní, ten by se staral o to že bude vše v pořádku... Vesměs na tom není nic složitého, tak nějak jsem nad tím přemýšlel a mám jakousi vizi jak by to mohlo fungovat, to rozepíšu až v případě že tu o to bude zájem, ať to nedělám zbytečně...
Nicméně by to mohlo přidat i možnost různých daňových úniků (samozřejmě když na to přijde Finančák, je to blbý), myslím že by to mohlo být i docela fajn...
Není na tom nic těžkého!

EDIT: Nedělám to kvůli tomu abych dělal nějaké komplikace větším firmám než je ta moje, taky se mě to týká, obrat mam o několik milionů vyšší než je 1 milion, na discordu si ho vedu, má do toho přístup celá firma, psát tam můžu jen já.
Všichni tak mají přehled o tom, do čeho investuju a kolik mi firma vydělává, to samozřejmě není potřeba, jediný kdo by do toho musel mít přístup by byl finančák. A logicky vaše účetní firma… 

bzinko

Hráč

15
20.12.2021 12:26

realizace něčeho takového by byla o musela být dost komplexnější, tohle je zbytečnost kterou kdo chce může rpit

VajkoChlpko

Hráč

57
20.12.2021 12:56

Nepodávajú sa takéto podnety skôr na súd/kongres ? 🤔

Čisto otázka.

Artistiques

Hráč

32
21.12.2021 11:28

Teoreticky ano, jenže firma ho v rámci možností vede automaticky a zbytek je pasivně, musí ho totiž vést.
Já navrhuju aby se z automatického a pasivního účetnictví udělala manualní práce 😄


Powered by LeoSight IFS
LT~44