Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Unban


neznamy#2210

Smazaný účet

7
19.12.2021 17:21, naposledy upraveno 20.12.2021 10:20 uživatelem neznamy#2210

zdravim,raz v zivote celej eri na skime som si ziadol o UB toto je druha ziadost.Tak aby som vas uvidiol do situacie stala sa jedna vec stal som pred autoskolou klasika,zrazu nejaky typek ma podkopne dam /do s,ide to dalej dal na mna /me zaklekl ho,co znamena slovo zaklekl? dal mu koleno npr na chrbticu aby sa nehybal,a nevidim v tom vyznam bere mu obidve ruky a dava za chrbat ako to rpi kazdy normalny policajt.Tak kedze ma iba zaklekl tak som vybral zbran z nohavic a zabil jeho aj jeho kamarata(vsetko bolo rpene cez /me) co sa nestalo?admin po mne zacal hovorit ze ked ma zaklakne tak sa nemozem hybat,JEDINE ON,nohu ma hydraulicky press na 7.5 tony ne?alebo neviem proste je NEMOZNE vytasit zbran ked lezim na chrbte priom zbran nosim v prede zastrcenu v nohaviciach na gangstera pod trickom cize na tu zbran som mohol dosiahnut kedze som lezal na bruchu.Som zvedavy na vyjadrenie co je na tomto non rp.Ked nema hydraulicku nohu ten typek tak nwm.A ani sa nepokusaj hovorit o tom ako som zaerpil utek cez /sance ktora uspela to bolo zase NON RP NIE?Keby sa bralo to prve co som rpi ze ma zaklekol a ja som dal sancu a usepla co sa stalo tak by nemuseli byt take hroty.JEDINE on klasicky na to ani neodpovie a da lock ze ban ti vyprsal lebo pravdu mam ja..

22.12.2021 10:47

účet je smazaný, uzamykám.


Powered by LeoSight IFS
LT~25

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
7833 Kč / 9200 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: MrKys (1600Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
matyseeek69

20Kč včera v 16:27

KreutZ

1000Kč včera v 16:27

MarcusAnderson

300Kč včera v 16:27

Nejnovější uživatelé
VeruncinKubicek

Registrován 9.5.2024

VerunkaKocicka

Registrován 9.5.2024

HexaPi

Registrován 8.5.2024