Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žiadosť o unban / Nigen Grimes (Nepodarok)


Nepodarok

Hráč

2
21.12.2021 14:59

Ahoj , dostal som ban za pravidlo č.19. Prosím o unban, bol som za nemocnicu a z dohladu som ju nestrácal. Čakal som 10minut keby ktosi s psa príde ukažem sa. A podľa mňa by bolo lepšie sa vrátiť na miesto kde ma postrelili a čakať či ma nájde psa alebo spolupáchateľ a pomože mi. Čo som aj chcel ale radšej som bol v blizkosti zzs. Je to blosť lebo postrelil ma a hneď ho zabil kamarát, ležal som na takom mieste kde by ma psa nenašlo, kamarát o mne vedel. Pekne sa malo pokračovať v rp a ísť na miesto činu a tam zaerpiť sanitku a tak keby ma psa teda najde.

21.12.2021 15:38

Ne, určitě jsi se neměl vrátit na místo smrti, tím bys akorát porušil pravidlo č.19 ještě jednou. Pojďme si toto pravidlo přečíst:

19. Smrt postavy a následný respawn (PK) je herně považován za vážné zranění s transportem do nemocničního zařízení, ošetřením a propuštěním. Postava si nepamatuje příčinu a důvod své smrti. Hráč se nesmí vracet na místo své smrti nebo se mstít (viz č.6). Jestliže postava "zemřela" vlivem policejních složek, musí vyčkat před nemocnicí (v rozsahu 10 metrů od vchodu) a až pokud pro ni policie nepřijede do 10 minut, může odejít.

Jak se můžeme dočíst, nesmíš se vzdálit na 10 metrů od vchodu do nemocnice a musíš zde počkat 10 minut (nikoliv 2 vteřiny).

Jelikož jsem tě spectoval, tak vím, že mi lžeš. Při respawnutí jsi instantně začal utíkat a doběhl až ke garáži ODS, než jsem ti udělil ban. A jelikož jako admini máme možnost si tu vzdálenost i měřit, tak to mimochodem máme 84 metrů.

Takže svoji žádostí o unban akorát říkáš dvě věci:

  1. Neznáš pravidla.
  2. Lžeš administrátorovi.

S takovou ti opravdu trest nezkrátím. Zamykám.


Powered by LeoSight IFS
LT~34

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
7833 Kč / 9200 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: MrKys (1600Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
matyseeek69

20Kč včera v 16:27

KreutZ

1000Kč včera v 16:27

MarcusAnderson

300Kč včera v 16:27

Nejnovější uživatelé
VeruncinKubicek

Registrován 9.5.2024

VerunkaKocicka

Registrován 9.5.2024

HexaPi

Registrován 8.5.2024