Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Odstranění scriptu na baterky.


Kenny15

Hráč

19
11.4.2020 10:51

Žádám toho nemožného člověka, který přidal na server ten script na baterku, aby buď změnil cenu, a nebo ještě lepší odstranil. Tahle vymoženost, je totálně nemožná, mě nová baterka po 5 minutách exla. Buď s tím něco udělejte, nebo odstraňte v co nejrychlejším čase.

 

Viele Danke, Kenny15.

Pat000

Hráč

22
11.4.2020 11:31, naposledy upraveno 11.4.2020 11:35 uživatelem Pat000

Vymyslel som ten návrh ja, pretože aj real sú v autách batérie, myslel som, že bude viac RP, napríklad RPiť výmenu batérie a tak. Proste chcel som pridať viac real do serveru, no. Neviem, mne sa batéria nevybila, (ešte pred tým než to vypali) Mne to išlo dobre. Tak neviem. Ale aspoň je viac RP z toho, môžeš rpiť výmenu batérie, môžeš zavolať servis, aby ti to vymenila, ako real. Real tiež, si musíš ísť kúpiť batériu, keď už je vybitá a namontovať novú. Alebo si ju nejak nabiť. A real tiež sa ti vybije batéria, keď necháš svietiť svetlá len tak, bez naštartovaného motora.

11.4.2020 12:16
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
11.4.2020 14:06

Myslím si, že nie je potrebné nazývať niekoho "nemožným človekom" len kvôli tomu že sa objavila chyba v samotnom skripte. Nikto nechcel aby sa baterka do 5min. vybila. Na oprave sa pracuje.


Powered by LeoSight IFS
LT~27