Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Hledam majitele Zdravím, potrebujem sa dostať k aktuálnemu majiteľovi vozidla: 2007 Infiniti G35 Coupe 3.5 V6 Vin: 5265 Dôvod hľadania majitele: Byl jsem první majitel tohoto vozu a za každou cenu se potrebuju skontaktovať s aktuálnim majitelem, jestli js


Uwax

Hráč

33
23.12.2021 12:15, naposledy upraveno 23.12.2021 12:17 uživatelem Uwax

 

Aktuálny majitel vozidla 

Zdravím, potrebujem sa dostať k aktuálnemu majiteľovi vozidla:
2007 Infiniti G35 Coupe 3.5 V6
Vin: 5265
Dôvod hľadania majitele: Byl jsem první majitel tohoto vozu a potrebuju se skontaktovať s aktuálnim majitelem, a dohodnout se na odkoupeni vozidla, jestli jste majitel/ka vozu nebo se s ní/m znáte tak mi napíšte, za každou informaci budu rád!
Kontaktní údaje: Lord_Slave_#8031 (discord)
Jestli máte jakékoliv informace o existenci vozu, pište mi do aplikace nebo tady pod príspevek. Každá informace se hodí takže jestli chcete pomoct napište mi, doufam v naše občani že se mi k majitelovi podarí dopátrat a skontaktovat predem dekuji za informace a za komentáre. 

 

—Váš James Cadllac 

23.12.2021 12:16

Ahoj,

Hoď to spíše do IC sekce fóra, jelikož se jedná o IC věc.


Powered by LeoSight IFS
LT~20