Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Prosím o oddělání banu od mého kamaráda


26.12.2021 14:08

Zdravím, nedávno u mě byl kamarád a hrál MTA. Jenomže za něco dostal ban, a já se teď nemůžu dostat na svůj účet, protože mi to píše, že má ban. Mohl by to někdo oddělat prosím ? (snad jste o pochopili) :D

26.12.2021 14:13

Na tvé IP adrese ani na tvém serialu nevidím žádný další účet, tudíž buď kamarád použil tvůj účet, nebo tu figuruje černá magie. Mohl bys nám prosím sdělit OOC nick tvého kamaráda? 

 

26.12.2021 14:24

Pepah7, nebo nějak tak.

26.12.2021 19:19

@Dzardys Už můžu jít v klidu RPit? Nebo to ještě není oddělané ?

 

Dzardys udělil za tento příspěvek varování: Double-post
26.12.2021 20:11

@Dzardys Přesněji mi to píše: "tvůj seriál je zabanovaný, zažádej si o unban na www.....cz (to je ban toho mého kamaráda)

Dzardys udělil za tento příspěvek varování: Double-post
26.12.2021 20:14, naposledy upraveno 26.12.2021 20:15 uživatelem veigar

Já bych byl moc rád, kdyby si to Dzardys dořešil, když už si to začal... Čekám na odpověď už od 14:00 a stále nikde nic. Jen vidím jak si to tu pořád jen čteš ( klasicky jiné žádosti řešíš )...

Dzardys udělil za tento příspěvek varování: Double-post
26.12.2021 20:17

Ban máš za něco, co jsi udělal ty, to sis mohl jednoduše zjistit v banlistu. A nemusíš kvůli tomu psát každých pět minut novou odpověď, možná bys mohl počkat, jestli se někdo vyjádří. Každopádně máš ban zrušený, zjevně došlo k nějakému bugu, kdy se ban neodstranil. Už jsem ti to zrušil manuálně, tak šup do hry.


Powered by LeoSight IFS
LT~56