Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žádost o unban


Schitzu

Hráč

26
26.12.2021 17:13

Zdravím, dnes sem dostal ban od @Dzardys za NonRP Acting. Jezdil sem s statusem. Asi tak 2 minuty před smazáni statusu sem měl bouračku. Tá se avšak skipla z dúvodu 0 ZZS na serveru.  Skip akce byl od @BOTRobert
Status sem si zapoměl sundat hned jak sem odjel. Sundal sem si ho až po pár minutách. Pak mě zstavila PSA, všechno probíhalo v pohodě. Avšak pak přišel Dzardys a dostal sem ban, za to že neRPím. Všechno bylo skipnuto tak žádam o unban protože ban byl neprávem. Akce se skipla a já si jenom zapoměl sundat status. Děkuji.

Kenny15

Hráč

19
26.12.2021 18:08, naposledy upraveno 26.12.2021 18:09 uživatelem Kenny15

Cituji větu od Lexikonna: vzhledem k tomu cos mi sesmolil v PM sem rozhodl ti šanci dát. Ale máš "puntík", tak nedělej hovadiny.

Za blbost se hold platí. Navíc k tomu, že sis Perma - UB vybrečel, tak to je dobrý vrchol důstojnosti.

Co víc si přát, že?

Dzardys udělil za tento příspěvek varování: Pravidla 9, 19
26.12.2021 18:30

Skip ale neznamená, že ta akce nikdy nebyla, skipnutí pro vás znamená, že se vyhnete RP se ZZS a akorát si počkáte v nemocnici. 

Schitzu

Hráč

26
26.12.2021 18:54

@Dzardys jo, skip byl ZZS, tá přišla a ošetřila nás. To se skiplo z duvodu 0 ZZS. Ale... Proč bych nemohl řídit když mě ošetřili a měl sem takovej status? 


Tohle není zas nic extra abych nemohl jezdit nebo něco po ošetření. Je to relativně okej. Tak... Kde byl ten nonrp art prosím. Status sem měl i po ošetření možná to byl dúvod na zmatek že ,,NeRPím injuries,,.

26.12.2021 19:03

Teče ti krev z nosu, ale vůbec se o to nestaráš a vesele si driftuješ? A ještě s naraženou rukou? Já nevím, jezdil jsi někdy v realitě v autě? K takovýmto činům jsou docela dost potřebné obě ruce, s naraženou rukou to musí přece hrozně bolet.

Schitzu

Hráč

26
26.12.2021 19:09, naposledy upraveno 26.12.2021 19:11 uživatelem Schitzu

Ještě jednou si to přečti. Říkam, že mě ošetřili. Takže mi netékla krv. Naražena ruka... Doslova, když si narazíš ruku tak si schopen fungovat. Vozidlo má posilovač jedno malé+. Už sem psal že ten status, sem si jenom zapoměl sundat. Už to prosím pochop, ZZS nás ošetřila. S naraženou rukou se dá fungovat. Ten status sem si jenom zapoměl sundat. @Dzardys

26.12.2021 19:13

Máš to zrušené, jdi si zahrát. Trénuj paměť. 

 


Powered by LeoSight IFS
LT~61