Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žádost o zkracení banu


Aw1x

Hráč

8
27.12.2021 20:51, naposledy upraveno 27.12.2021 20:54 uživatelem Aw1x

Zdravím právě ted jsem dostal ban na 8dní a 8hodin nejsem si vědom toho že bych někoho dmknul na benzíně jsem odpálil rachejtle ale to že jsem to dal pod sebe a cápek v tom dál stál není můj problém normálně hráč odeběhne ale on tam zůstal nevím jestli to napadení je kvůli tomu že jsem ho udajně dmknul na benzínce ale normalní člověk odeběhne a nezůstane v rachejtlích dal jsem to tak 0,5m až 1metr a že to cápka zapalí jsem fakt nevěděl proto žádám o zkracení banu ban udělil @Dzardys předem děkuju za odpověd.

 

 

 

přeji hezký zbytek dne :).

 

 

Edit: pokud bych mohl rád bych viděl nějakej důkaz kdyžtak na dc tak ty máš dost#2708

27.12.2021 20:57

Dal jsi to pod sebe v době, kdy tam ten týpek stál o něco déle, než ty jsi vůbec přiběhl? Za to nemůžeš? Kdybych to neviděl na videu, tak prosím, klidně bych ti i uvěřil, ale bohužel pro tebe důkaz vypovídá o něčem jiném. 

A podle následujícího screenu můžeme vidět, že jste to udělali úmyslně a měli jste z toho hroznou srandu. 

Tady asi někdo nepochopil koncept zkrácení trestu, když si to podáš pět minut od udělení banu, tak sám musíš počítat s tím, že asi moc neuspěješ. Tak si trest užij a pokud ti bylo osmnáct, tak si rachejtle užívej v realitě. Ale jen na Silvestra.


Powered by LeoSight IFS
LT~24

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
7833 Kč / 9200 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: MrKys (1600Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
matyseeek69

20Kč včera v 16:27

KreutZ

1000Kč včera v 16:27

MarcusAnderson

300Kč včera v 16:27

Nejnovější uživatelé
VeruncinKubicek

Registrován 9.5.2024

VerunkaKocicka

Registrován 9.5.2024

HexaPi

Registrován 8.5.2024