Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

NESMYSLNÝ BAN OD PHOBIOSE


Kronos

Hráč

4
28.12.2021 14:36

Dobrý den všichni, dostal jsem ban za alt to alt, myslím si že je to nesmyslný ban, protože jsem z jiné postavy vracel kamarádovi termální vrtačku, a potom jsem šel zas za svou hl. postavu, a nevidim v tom něco špatnýho, nebo důvod za co bych měl mít ban. 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 A chtěl bych se zeptat lidí v komentářích, je toto věc za kterou bych měl mít ban na 20h 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ban byl od Phobiose

------

Důvod banu alt to alt

typecek

Hráč

58
28.12.2021 14:41, naposledy upraveno 28.12.2021 14:43 uživatelem typecek

Ahoj,

S tvou historií kdy jsi dostal 3 permy bych si dával pozor absolutně na všechno, můžeš být sakra rád za 20 hodin. Taky to mohlo skončit banem klidně na nějaký týden, nebo klidně opět perma.

28.12.2021 15:13

NESMYSLNÝ BAN OD PHOBIOSE 

Jestli máš potřebu takto nazývat žádosti o unban, tak možná začínám poměrně dost litovat toho, že jsem ti ten unban dal. Absolutní disrespekt admina, na tvém místě bych se teď začal modlit, ať mi Phobios nenapíše o permu pro tebe. A doporučuju tu žádost  o UB rozepsat tak, aby měla hlavu a patu.

Deff

Hráč

5
28.12.2021 15:40

@Dzardys dzardyssi ten Ban je fakt nesmylsnej tak žádný hroty zas😂👏🏿

Phobios udělil za tento příspěvek varování: Nadbytečné vyjadřování
28.12.2021 16:32

Ahoj,

Tak už jste mi zde rozjeli zajímavou konverzaci, ale já to tedy rozlousknu, jak to tedy bylo.

Byl jsem v Palomino Creed, řešil jsem tam zrovna report. Mno, report jsem úspěšně vyřešil a koukám do report panelu a tam nic, v IC jsem prakticky nic neměl co dělat. Tak jsem se rozhodl se jen tak proletět po herní zoně, kouknout po tom co kdo dělá, popřípadě mu pomoci, kdyby potřeboval.

Mno, doletím před banku v Palomino Creed a jsi tam ty za jednu postavu a nějaký tvůj kamarád (ten kamarád by si mohl přečíst pravidlo 24. které porušil).

Mno, stáli jste u jedné žluté motorky, najednou TY dáš termální vrtačku do inventáře motorky a následně se přepneš do F10 na svou druhou postavu. Nasedneš na motorku s kamarádem a jedete a termálku si vezmeš..

Pokud máš jakýkoliv důkaz o své nevině, pošli mi vše na můj discord Phobios#4861 a já to mile rád prověřím.

Prozatím se měj hezky a téma uzamykám.


Powered by LeoSight IFS
LT~69