Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žádost o Unban

1 2



28.12.2021 23:32
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

macaczE

Hráč

9
28.12.2021 23:34

1) i kdybych do tebe tuknul tak nejsi thor aby se ti nic nestalo a jeste te prejedu 

pdw jsi vytahnul az potom co jsem do tebe narazil bez rp takze asspulling 

 

28.12.2021 23:35, odstraněno 28.12.2021 23:36 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

macaczE

Hráč

9
28.12.2021 23:37

jakoby asi neni uplne rp kdyz te zajedu tak zacit trilet

macaczE

Hráč

9
29.12.2021 11:26

Dobry den pane @Dzardys , Takže věc se  stala  takhle: Jel jsem si do dolů natěžit se svým taurusem (ten taurus je 4x4) a vidim tam raptor a nasi firemni dodavku tak mi to ke trochu divny a sjedu tam dolů, poté co sjedu dolů jsem uvidel ze to je muj IC aji OOC kámoš. jak jsem k nim dojel tak Matej Vrabec zacal kricet pomoc tak mi bylo jasne co se deje. tak jsem ji/jeho chtel zkusit srazit to se povedlo, zajel jsem ji a ona zacala nesmyslne strilet pod mym autem, zvedla se a bez status/rp po me zacala strilet,tak jsem se schoval za zidku, do vysilacky jsem napsal ze okradaji mateje v dolech LV at tam jedou rychle PSA ano,uznavam ze jsem spadl ale irl by se ti v 30kmh narazu do boku taky nic nestalo,maximalne by te boleli usi od airbagu ale ja spadl na spolujezdcovu stranu niloliv na strechu, jak jsem odjizdel tak uz proti me jeli PSA a tim to konci

Dzardys udělil za tento příspěvek varování: Double-post
29.12.2021 12:03
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
29.12.2021 13:05

Hezky se mi tu dohadujete, člověk pak zcela jistě má chuť tuto záležitost jakkoli řešit, že. Stále mi nebyly poskytnuty jakékoli důkazy o tom, že by macova komunikace jakkoli probíhala IC, akorát jsem dostával salvy rozhořčených PMs, což opravdu nikam nevede. 

Ale budu férový k oběma stranám, @neznamy#6563 se mi sám přiznal k tomu, že injuries neRPil. V dané situaci kdy jste po sobě stříleli a vráželi do sebe injuries dle mého třeba nebyly, vzhledem k S2K systému, který zde máme. Je to složité, ale jsem schopen přihmouřit oči a omluvit to S2K. Každopádně pevně věřím tomu, že Samíček pochopí, že i on sám tím porušil pravidlo S2K systému - po akci si nenahodil injuries (k čemuž se mi přiznal, opět zmiňuji). Proto i nějaký ten trest uděluji jemu, vzhledem k tomu, že to není zanedbatelná část akce. 

Až se autor žádosti uklidní a pošle mi přesně to, co jsem po něm žádal, můžeme se bavit o nějakém zkrácení trestu, prozatím se tu jen hádáte a vidím zde projevy arogance, což je má parketa. Mé PMs jsou otevřeny rozumné diskuzi, pokud neodpovím, tak jsem časově vytížen nebo nemá smysl, abych odpovídal na takové zprávy. 

Prozatím žádost zamítám, reklamace na Dzardys#3287

1 2


Powered by LeoSight IFS
LT~43