Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Kasíno


neznamy#1476

Smazaný účet

0
12.4.2020 04:15

Ahoj chtěl bych navrhnout kasíno 

Inspiruje mě to z realu přece jen Artheon je Roleplay má tu být vše realné ale kasína nefungují 

V irl máme i herny napadlo mě to tedy takhle.

V kasínu by mohly být minihry - Ruleta, BlackJack, Texas Holdem Poker, Kostky.

Např. BlackJack, Ruleta by se mohla hrát s NPC protože stejne ruletu neroztočí hráč ani v irl a blackjack musí stejně mít rozdávajícího

Ale ty hry jako texas holdem poker, Kostky

By se musely hrát s hráči minimalně 2 hráči 

Tak u těchto her by byli v kasínu stoly u kterých by stalo NPC ve kterém si vyberete stůl ke kterému chcete jít hrát aby se nestalo že by byl stůl plný ale chtělo by hrát víc hráčů.

Tím pádem bych dal od každé hry aspoň 4 stoly a hráči by si mohly vybrat ke kteremu stolu hrát 

Sázky nemůžem dát limit jelikož hazard je hazard

Samozřejmě v tom nápadu jsou i herní žetony není to žádna nová herní měna jen když vejdete do kasína tak mě napadlo že když pujdete k baru tam si můžete u NPC koupit žetony pořád by mely mely stejnou hodnotu jako peníze bez žetonů by se ale nedalo hrát a nedostal by jste při výhře ani penize pouze žetonu které zas opět můžete dát k NPC u baru pro výběr peněz a vrácení žetonů

Aby to peněžně prospělo serveru za každej nákup žetonů nějaký poplatek 

Snad jste to pochopily jak jsem chtěl aby jste to pochopily :D dle mě by hazardování přidalo RP

Jinak děkuji a pokud budete mít námitky napište aspoň důvod a pokud někdo má nápad to ještě nějak okořenit budu rád :)

Brazil

Hráč

8
12.4.2020 04:41

Za mňa skvelý nápad myslím si že veľa hráčov by tuto novinku ocenilo

12.4.2020 07:25, odstraněno 12.4.2020 07:56 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

misatorcz

Hráč

45
12.4.2020 10:35

Prvni co bych stejnak navrhl vládě zákaz hazardu v městě 😂

12.4.2020 12:34
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

neznamy#1476

Smazaný účet

0
12.4.2020 22:57

Jo nevidis v tom nic ale ja si myslim ze zivot zivot bez kasina keboli herny je celkem mrtvej aspoň by to pridalo RP a nektere hráče by to taky bavilo 

misatorcz

Hráč

45
13.4.2020 18:12

A co jestli udělá @neznamy#5 vyhlášku o tom a o tom ti může být u prdele

28.4.2020 00:14

Možno časom bude pridané. Zamykám.


Powered by LeoSight IFS
LT~50