Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

ʜᴏᴍᴇ ꜱᴡᴇᴇᴛ ʜᴏᴍᴇ


Drelamond

Hráč

9
31.12.2021 19:56, naposledy upraveno 31.12.2021 20:04 uživatelem Drelamond

𝐙𝐝𝐫𝐚𝐯í𝐦 𝐡𝐫áč𝐢 𝐥𝐞𝐨𝐬𝐢𝐠𝐡𝐭𝐮.

Po dlhšej dobe čo sa stalo a to čo som na skime porobil , za tú celú dobu ale hlavne tú poslednú dobu.

Za ten čas ako skimo išlo a bavilo ma z mojej strany tak som nachytal bany a to v ceľku dosť pretože na začiatku skima som si hovoril že čo to je , prečo toľko ľudí nechápem to, zistil som ako zohnať prácu a ako zohnať peniaze , auto a dom. Začal som robiť prevozy a zarábať si svoje prvé $. V tom čase ako som začínal RPiť a učiť sa pravidla RP tak som bol na tom dosť zle... pretože nevedel som RPiť ani okrádanie , mám dokonca aj video ako som zaeRPil že som urobil hmaty chmaty a zhodil ho na zem ... také totálne blbosti som robil ja , ked som začínal robil som dosť chýb a hlavne som sa strapnoval pred komunitov a hlavne to čo som predviedol tak som sa pekne strápnil a stratil tú vernosť hráčom a hlavne už aj tých dobrých administrátorov ktorý tu sú a stále aj aktívny ktorých som kedysi urážal pretože som dostal blbý ban za pravidlo ktoré som porušil len som ho zle pochopil. Taký hráč som bol a tak sa to u mňa zamklo. Všetko čo sa vždy RPilo som si bral hlavne k OOC srdcu. Myslím tým vztahy ICčkové a dalšie blbosti, bol som dosť citlivka na tieto RPčka pretože mi na tom záležilo a snažil som sa preto všetko robiť aby to RP bolo čo najlepšie, lenže stále sa našla tá chybička ktorá ma zhodila a skončil som opetovne v ban-liste. 

Pred pár mesiacmi čo som tu hrával a dosť sa strapňoval pred staff-teamom a hlavne pred hráčmi ktorých som mal rád. Nadával som na komunitu lenže márne pretože som zistil že môj názor je bezcenný a hlavne moje chovanie sa zhoršilo totálne pretože v tedy som bral RPčko dosť vážne a bral si k srdcu každú jednú vec.  Hlavne ked bol IC zásah na mňa tak som sa OOC čudoval a choval som sa ako totálny blbec. Permamentný ban som si v tej dobe zaslúžil a dostal som ho tak ako má byť fajn, až na jednú maličkosť ale riešiť to nebudem. Banoval ma Dzardys. 

Dzardys, teba si pamatám ako hráča. Spoločne vieme že moc sa nemusíme teda to aspoň tak vypadá pretože som sa choval k tebe ako blbcovi chápem lenže pamatám si ťa ako hráča, dobu čo si bol pomocník tak to som mal prestávku na skime, následne si sa dostal na GM a písal som ti do PM že si zaslúžiš byť GA že si top administrátor , dokonca i pod tvoj profil som ti to napísal opakovane som ti aj písal +rep neustále pretože si brával reporty a riešil to štýlom akým to mám rád. Ako čas letel tak si dosiahol GA čo som ti zagratuloval hned prvý deň ako si ho mal do PMky. Uvedomil som si že si GA a dokážeš robiť už veľké veci, máš prístup aj na iné veci okrem toho ako ked si bol GM.  

Chcem sa ospravedlniť hráčom , administrátorom a hlavne za to čo som predviedol a urobil. Chcel by som požiadať administrátora Dzardys-a či by ma vzial naspať do náruče leosightu , sľubujem tento krát že som sa zmenil čo sa týka RP a hlavne k chovaniu. Kľudne mi môžeš dať podmienku ale sľubujem ti že ťa už nesklamem.

Prajem všetkým veselý Silvester, hlavne tebe Dzardysi. 

 

4.3.2022 16:17

No, jelikož jsem tak nějak zapomněl, zda jsem se vyjadřoval k nějaké novější žádosti, odpovím i na tuto.
Z dlouhodobého hlediska jsi problémovým hráčem, proti němuž se komunita značně staví. A to není problém v zaujatosti, bohužel je to problém, který sis zapříčinil ty sám. Prozatím nejsem přesvědčen o tom, že bys byl vhodným adeptem na unban, avšak máš možnost mne o tom ještě přesvědčit. Prozatím zamítám.


Powered by LeoSight IFS
LT~37

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
7833 Kč / 9200 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: MrKys (1600Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
matyseeek69

20Kč včera v 16:27

KreutZ

1000Kč včera v 16:27

MarcusAnderson

300Kč včera v 16:27

Nejnovější uživatelé
VeruncinKubicek

Registrován 9.5.2024

VerunkaKocicka

Registrován 9.5.2024

HexaPi

Registrován 8.5.2024