Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Šťastný nový rok 2022


31.12.2021 22:05

Vážená komunito,

dovoluji si na chvíli odejít úplně od jakýchkoli AT vazeb a nešvarů, které mezi námi jsou.

Rád bych vám všem popřál mnoho štěstí a úspěchů do roku 2022, modleme se všichni, ať je rok příští daleko lepší než ten letošní. V letošním roce jsem měl takřka možnost vás všechny poznat, se spoustou z vás se začít přátelit, jiné si znepřátelit v souvislosti s nástupem do AT. Je mi jedno, jaké vztahy spolu současně máme, všem vám děkuji, že jsme spolu mohli strávit alespoň chvilku v tomto roce, prohodit pár písmen nebo slov na TeamSpeaku. Doufám, že se tu sejdeme ještě za rok, to už třeba nebudu rozdávat tolik trestů. Ať už na nás rok 2022 chystá cokoli, snad to bude něco moc fajn.

Opatrujte se, nezlobte adminy, ti, kterým už odbylo osmnáct, nechť nový rok oslaví důstojně a neskončí na záchytce. Budu se na vás těšit i v příštím roce.

Nyní si dovoluji použít něco, co tu už dlouho nebylo.

Nexoys

Hráč

20
1.1.2022 01:33

Aj tebe, kamarát..

 

 

 

 


Powered by LeoSight IFS
LT~52

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

DUBEN 2024
SPLNĚNO!

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: freecko (2000Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

WoT Turnaj - BO3

zítra 16:00

Kdo je online?
Vitezslav

255Kč včera v 16:09

tootsao

70Kč včera v 15:03

Mondis

150Kč včera v 09:17

Nejnovější uživatelé
mimiRP

Registrován 18.4.2024

misik69

Registrován 18.4.2024

Alogare

Registrován 18.4.2024