Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žádost o UNBAN


vykurtatuchleba

Hráč

19
1.1.2022 20:39, naposledy upraveno 1.1.2022 20:46 uživatelem vykurtatuchleba

Ahoj dostal jsem ban za to že jsem předjel PSA auto a když začalo RP tak jsem dostal ban za Cop provoking,jeli jsme na DOLY LV a Dzardys mi dal jen tak ban nepravem si myslim.

 

 

Jemuhodne1

Hráč

15
1.1.2022 20:48

@Dzardys vyjádření bude dnes?

Dzardys udělil za tento příspěvek varování: Nadbytečné vyjadřování

Morocko

Hráč

15
1.1.2022 21:01

myslím si, že mohu k tomuto dodat pár mejch slov, neboť jsem byl účastník toho RP..

Dle mého, je tento ban naprosto zbytečný (jako dle mého názoru další spousta banů od určitého admina..)

proč je zbytečný? Řekneme si hned!..

abych vás uvedl do děje.. s ostatníma lidma, se kterýma se vozíme po mapě jsme viděli policii, která jede v plných autech někam pryč, tak jsme si řekli, že se podívame na to, co se kde děje.. Avšak po chvilce toho co jsme jeli za nima @vykurtatuchleba začal předjíždět jedno z vozidel, které hned na to zaplo majáky s tím, že začne RP toho, jak ho zastaví a dá mu obyčejný trafic stop nikde žádný problém, že?(RP také začalo ale než stihl dát doklady nebo něco podobného, oddělil ho ban..) no.. to samé si říkáme i my ale z pohledu Admina, který mimochodem byl v autě PSA taky, to asi v pořádku není.. 

podle mého je toto pouze zástěrka na skip, neboť v tu dobu PSA vezla kadety(nebo co to je..) na nějaké zkoušení a hold si to někdo nechtěl prodlužovat..

za mě naprosto souhlasím s unbanem či zmenšení trestu a doufám, že nejsem v tomto názoru sám..

s pozdravem Moročko.😀😀

1.1.2022 21:23

Strašně rád bych to vyjádření bral jakkoli seriozně, kdybyste spolu nevolali celou dobu na TS a nebylo na vaše trollení podáno více stížností. Každopádně ban byl udělen především za vulgarity, které byly psány vůči PSA, to vybržďování byla jen taková třešnička na dortu. Skipovat si nic nemusíme, času máme habaděj, ostatně jako Jemuhodne, který skončil krátce po této akci dokonce s permou. Užívejte.


Powered by LeoSight IFS
LT~55

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
7833 Kč / 9200 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: MrKys (1600Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
matyseeek69

20Kč včera v 16:27

KreutZ

1000Kč včera v 16:27

MarcusAnderson

300Kč včera v 16:27

Nejnovější uživatelé
VeruncinKubicek

Registrován 9.5.2024

VerunkaKocicka

Registrován 9.5.2024

HexaPi

Registrován 8.5.2024