Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Mike Silver - Zkratenie banu


SilveR

Hráč

34
5.1.2022 19:45

Zdravím, dostal som ban na 4hodiny a chcel by som sa ospravedlniť som si vedomí svojej chyby.

Dôvod o skrátenie : môj brat by si ešte dneska chcel zahrať #Matejos do 21:00. Ja by som si svoj trest nechal a išiel by som na server až po 23:30 keď mi končí ban momentálne.

Ospravedlnenie: ospravedlňujem sa za svoju chybu, už si s kamiónom nebudem uľahčovať cestu, som plné ponaučení. Ďakujem za pochopenie.

 

 

 

 

 

Matejos

Hráč

36
5.1.2022 19:47

@BOTRobert ahoj Bote jde o to že mi mame jeden pc a když ho zabanujes zabanuješ i mne o MUltiACC sa nejedna mame oba overený učet. Byl bych rad za unban on na server nepojde skor ako mu skonci ban lehota když tak pujdu ja za svoj učet

Bote byl bych ti vďacnej

BOTRobert

Hráč

29
5.1.2022 20:35

Zdravím, nikde nemám jistotu, jak se zde výše poukazuje, že se nenapojíš. Trest je mírný, oproti předchozímu za úplně stejnou věc. Tuto žádost Zamítám. Více jsem se vám vyjádřil v PMs. Přeji krásný zbytek dne.


Powered by LeoSight IFS
LT~50

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
7833 Kč / 9200 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: MrKys (1600Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
matyseeek69

20Kč včera v 16:27

KreutZ

1000Kč včera v 16:27

MarcusAnderson

300Kč včera v 16:27

Nejnovější uživatelé
VeruncinKubicek

Registrován 9.5.2024

VerunkaKocicka

Registrován 9.5.2024

HexaPi

Registrován 8.5.2024