Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žádost o unban.


Oxygen

Hráč

1
7.1.2022 17:00, naposledy upraveno 7.1.2022 17:01 uživatelem Oxygen

Zdravím.

Dostal jsem ban právem za = Krádež PSA vozu, 0 tolerance, vyhýbaní se trestu, odpojení z RP akce.

Přiznávám se že jsem vše udělal. Taky toho lituju, Chápu proč jsou pravidla, tak přísná.

nebudu tu psát lži a h***a.

Jen Žádám o zkrácení nebo zrušení banu rád bych si zaerpil na dobrém serveru dík.

Když nedostanu ani jedno naprosto chápu.

Oxygen.

7.1.2022 17:04, naposledy upraveno 7.1.2022 17:28 uživatelem Phobios

Ahoj,

Sice nejsem administrátor, který ti ban udělil ale rád bych zde vyjádřil svůj názor.

Oxygene, není den, co by jsi nedostal ban, za své poměrně krátké působení zde na leosightu jsi již nasbíral spoustu banů. A neustále dostáváš. Hlavní chybou bude nejspíše to, že nemusíš pravidla, které jsis měl přečíst(ve hře je najdeš pod klávesou F1 a zde na fórum je najdeš taktéž).

Za mne nejsi člověk, který by měl obdržet zkrácení nebo unban, ano každý má mít šanci ale skutečně není den kdy bych neviděl na tebe report.. zkus na sobě mezitím než ti ban vyprší zapracovat, přečíst si pravidla a následně hrát v rámci našich pravidel.

E// přikládám screenshoty s datumy banu. ((@Oxygen))

S přáním hezkého dne,

Phobios.

Oxygen

Hráč

1
7.1.2022 17:08, naposledy upraveno 7.1.2022 17:47 uživatelem Oxygen

Každý den ban? vidím že nemáš dobrý přehled(ale stáva se)

čekal jsem Arogantní odpověd, ale ne od tebe ale každý se vybarví. :)

Nedivím se že jsi Moderátor, a ne Admin :D

pac a pusu

7.1.2022 17:30

Tak s tímto přístupem se osobně přikláním k tomu, aby ti byl trest ještě prodloužen.

Oxygen

Hráč

1
7.1.2022 17:37

Neřeknu nic kdyby mi byli kromě toho posledního ty bany udělěny právem :D

7.1.2022 17:49

Prvně: "Přiznávám se že jsem vše udělal. Taky toho lituju, Chápu proč jsou pravidla, tak přísná."

Potom: "Neřeknu nic kdyby mi byli kromě toho posledního ty bany udělěny právem :D"

Tak prvně přiznáváš, žes udělal hovadinu a najednou to nebylo právem a já si vymýšlím? :D 

Banů máš dost, drzej jsi až až. Jen si počkej.

Zamítám.

Oxygen

Hráč

1
7.1.2022 17:50

Než něco napišeš přečti si to na co odpovádaš nejlepe 2krat.

7.1.2022 17:50, odstraněno 7.1.2022 17:51 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
7.1.2022 17:53, odstraněno 7.1.2022 17:54 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
7.1.2022 17:58

Dobrá, jdu do hry a trest ti prodloužím osobně na permanentní, když nejsi schopen udržet své nervy na uzdě. Myslíš si, že když to smažeš, tak jsi nedotknutelný. No, hodně štěstí, ode mě dostat unban bude náročné.


Powered by LeoSight IFS
LT~75