Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

žiadost o ub- SovietDOg


neznamy#5408

Smazaný účet

8
7.1.2022 18:00

Zdravím, presne

27.12.2021 16:18      

som bol zabanovaný Administrátorom SovietDog, príčina banu bola =  Porušení PowerGamingu, Pravidla č.21 + bohatá histórie (Permanent).

zaprve by som sa chcel ospravedlniť. @SovietDog za tie sposte reči ktore som písal do ooc, 

no a aby som popisal čo sa vlastne stalo, išli sme vybrať obchod, akcia prebiehala presne vedľa banky u shopu neviem presne ako sa  menoval, no prišlo psa auto vlastne čím dlhšie tým viac a viac príchadzali psa, tak rohodol som sa že jedného dam down, a samozrejme sa mi to nepodarilo, a zabil ma, tak jak som sa spawnol u nemocnici, no a tam čakali psa,  no a SovietDog mal vtedy pravdu lebo som napisal toto:

[GA] SovietDog: (( Jak tě zaklekli ))

[GA] SovietDog: (( Tak jsi odpověděl /do F ))

vlastne vtedy som sa dopustil PowerGamingu.

tak dostal som report.

a začali sme to riešit no a ja vlastne som pisal blbosti aby som sa vyhnul trestu, a začal som nadavat presne vtedy som sa dopustil dalšieho pravidla a to je pravidlo č.21 =. Výhradním jazykem pro OOC chat je čeština nebo slovenština. V OOC chatu je zakázáno využívat vulgarismy a nadávat ostatním hráčům. Spamovat v jakémkoliv (IC i OOC) chatu je zakázáno.

a aby toto nebolo malo davam k tomu ešte aj moju historiu ktora je presne vypísana v bane.

 


+ bohatá historie (Permanent).

 

Tou žiadostou by som sa chcel Ospravedlnit., a skusít žiadost o unban.

 

dakujem za pozornost majte sa.

 

Qermo

Hráč

16
7.1.2022 19:12

Žádost máš sepsanou pěkně, to se musí nechat. Podle toho co píšeš si se ani nedopustil něčeho, až tak vážného, to se taky musí nechat, čili bych ti moc rád dal fajfku, nicméně.. Ten ban si dostal poměrně nedávno. Být tebou ještě počkám, a to alespoň do 27.1. (Ať máš měsíc po banu). Já tedy v momentální chvíli nesouhlasím.

Nicméně hodně štěstí.

8.1.2022 18:54

Zdravím tě @neznamy#5408

Odpovídám ti na tento unban se špatnou zprávou a tou že ti unban neschválím, tvá historie se táhne stejně jako dálnice v Las Ventura.. Takže to můžeš zkusit za měsíc.


Přejí pěkný zbytek dne.


Powered by LeoSight IFS
LT~37