Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žiadosť o udelenie Unbanu #1


neznamy#4744

Smazaný účet

6
7.1.2022 20:38, naposledy upraveno 9.1.2022 18:31 uživatelem neznamy#4744

Príjemný dobrý večer komunita.

Rád by som sa poďakoval za možnosť podania unbanu na tomto fóre a tiež by som vám opozdene rád zaželal krásne sviatky a šťastný nový rok.

Nie som človek ktorý by sa nejak vyžíval v písaní žiadostí o unban. V prípade kedy je ban permanentný beriem to ako svoje zlyhanie Roleplay hre sa venujem viac menej len na FiveM scéne no rád by som si zaspomínal aj na to aký je Chat Roleplay mimo Rage server.

Uznávam že nebolo správne tlačiť sa hneď prvé 2 dni do PSA. Skúsenosti s Roleplay hrou ako člen Polície mám už dlhé roky no skutočne som sa k PSA nehodil. PSA sa riadilo niečím iným ako je zákon. Fungovanie frakcie nebolo zrovna dobré a aj na to som doplatil. Som človek ktorý sa za pravdu bije a aj keď som pravdu mal. Jaučuko bol iného názoru ako ja.

Čo sa týka Jaučuka neprechovávam k nemu zlosť či nejakú agresiu. v roku 2012 som začínal s hrou na SA-MP rovnako ako jeho brat ktorý bol môj v tej dobe najlepší priateľ. Stovky hodín som Rpil priamo s ním pričom svoj počítač musel požičiavať "bráchovi" Jaučukovy ktorý sa tiež začal venovať RP hre. Šlo mu to rovnako dobre ako jeho bratovi až do momentu než sme do seba skočili a Jaučuko bol zabanovaný od tej doby je voči mne zaujatý čomu samozrejme rozumiem.

 

Rád by som si u vás znovu zahral s tím rozdielom že nemám v pláne angažovať sa do nejakých velkých Roleplay Scén.. Mám v pláne sadnúť do auta trochu sa povoziť mestom a niečo málo zaerpiť s hráčmi toť vše. Na svoju obhajobu by som rád povedal že ma moje konanie mrzí a moja arogancia voči Jaučukovy v tom čase nebola na mieste.

Ďakujem za odpoveď

PS : Prikladám screen z ban-logu

@SedliX

9.1.2022 18:38, naposledy upraveno 10.1.2022 01:03 uživatelem SedliX

Ahoj @neznamy#4744,

matně si na tebe pamatuji, ale pro jistotu jsem si prošel tvůj seznam trestů. Všiml jsem si, že jsi měl problém s nadávkami, urážkami a obecně slovníkem. Unban ti dám, v průběhu večera se dostavím do hry, takže nejpozději zítra ráno se budeš moct připojit, ale byl bych rád, kdyby sis dával pozor na chování. Nepamatuji si na úroveň tvého RP, ale píšeš, že nějakou dobu již RP hraješ. Přesto ti nabídnu možnost obrátit se na naše kolegy z helper teamu buď přímo ve hře (/hc je helpchat), event. ti rádi poradíme na Discordu.

EDIT: Moc se omlouvám za komplikace, ale vypadlo mi to z hlavy a počítač jsem už vypnul. Psal jsem kolegům, ale nejsem si jistý, jestli je ještě někdo online, aby ti dal UB. Pokud by se to náhodou nepovedlo, dorazím do hry jakmile se dnes dostanu domů, takže snad krátce po poledni, a UB ti dám.

 


Powered by LeoSight IFS
LT~43