Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žiadosť o unban


JokerB

Hráč

14
8.1.2022 19:08

Čauko cca pred necelým mesiacom som dostal permu za nadávanie, urážanie a šírenie falošných informacií o adminke puding. Všetko je vysvetlené v tejto žiadosti

https://leosight.cz/forum/topic/8597. Nechce sa mi to rozpisovat ale je to tam popísane všetko od začiatku až po permu celý priebeh 2 dní, puding vie čo sa stalo tak snaď nemusíme to tu rozpisovat a môžete sa pozret na minulú žiadosť. Takže chcel by som povedať puding že sa ospravedlnujem za to že som ju urážal a šíril falošné informacie, všetko beriem späť nemal som overené informacie a bolo to písane s emocíami a nie seriozne (sukromna sprava a predminulá žiadosť). Rád by som si znova zahral na skime a urovnal vzťahy s adminmi. To je všetko a dúfam že puding ospravedlnenie príjme a možem si znovu zahrať na skime :).

 

Váš Joker

8.1.2022 20:09
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
9.1.2022 00:25

Rád by som podotkol na tú obrovskú históriu, a fakt, že tento človek dostal už druhú permu. Nie že by som spochybňoval prácu adminov (ako ktorých, že 😋), iba by som rád podotkol to, že mesiac nie je určite doba, za ktorú by sa takýto recidivista napravil, a úprimne oľutoval všetky svoje prečiny. IC samá mafia, zbrane, injurky,... môžem pokračovať. 

Isto si nemyslím že je čas pustiť takto aktívneho recidivistu do hry, iba tak po mesiaci. Keďže máme aj my svoje oderpené že 😉.

Adhomin serus.

JokerB

Hráč

14
9.1.2022 08:43

Recidivista.. Ano fakt mam obrovskú historiu len by som chcel podotknúť že táto perma nema nič spoločné s RP a pred permou som nemal ani jediný ban. Tákže prečo by nemal byť mesiac dosť ? S RPčkom táto perma nemá nič spoločné bolá to dá sa povedat *hádka* a perma za taku sprostu hádku je hrot..

10.1.2022 03:13

"pred permou som nemal ani jediný ban"

Já vidím v seznamu devatenáct banů co jsi za tu dobu co hraješ dostal. Odpojování z RP akce, DM, PG, obchod s IC věcma za OOC peníze, alt to alt, nadávky, zneužívání bugů a nakonec ta clownfiesta cos předvedl u mě v chatu.
Žádost zamítám, myslím že ti neuškodí si počkat ještě nějakou dobu.


Powered by LeoSight IFS
LT~47