Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Byl jsem okraden přesto že jsem neměl 10 hodin.


uuow123

Hráč

9
9.1.2022 00:05, naposledy upraveno 9.1.2022 00:06 uživatelem uuow123

Zdravím rád bych podal stížnost na hráče F8 a I9 

Byl jsem okraden okolo 23:30 s 9 hodinami když jsem převážel Bedny se zbraněmi

Řešil jsem to IN-GAME s adminem který se na mě portl , viděl že mám v tabu 8 hodin a chtěl abych si dal relog kvůli tomu že čas nemusel být aktuální, po relogu viděl že jsem měl pouze 9 hodin, dal mi zase kill a když jsem se ho zeptal proč když mám 9 hodin potom řekl že bedny mohu převážet od 10 hodin a tím pádem mám 10 hodin, ale když jsem dal /stats bylo vidět že mám jen 9 hodin, a když jsem se ptal v /HC bylo mi řečeno že mohu převážet od 5 hodin.

Adminům mohu poskytnout video.

Děkuji za přečtení.

 

BOTRobert

Hráč

29
9.1.2022 00:25

Zdravím

Vzhledem k tomu, že se tvá postava dala na cestu ilegální a převážela kontraband a měla u sebe ilegálně drženého. Tak si myslím, že není jediný problém, aby tě při této činnosti přepadli a okradli. Akorát by si zneužíval pravidla 31 ve svůj prospěch a profitoval na ilegální činnosti. 

uuow123

Hráč

9
9.1.2022 00:54, naposledy upraveno 9.1.2022 16:58 uživatelem uuow123

Rád bych řekl, to že mám novou postavu neznamená že chci zneužívat pravidla 31, to že hraju ilegál neznamená že mně mohou okrást pod 10 hodin.  Je to IC věc která by to pravidlo neměla nijak měnit.

 

9.1.2022 01:21, naposledy upraveno 9.1.2022 01:57 uživatelem Phobios

Ahoj,

Já se taktéž vyjádřím, jelikož jsem zde Robertovi pomáhal při tom rozhodnout zde.

Jelikož máš nahráno méně jak 10h na postavě tak se na tvou postavu vážou jistá pravidla, a to 31. kde pro nelegální činnosti musíš mít více jak 10h, taktéž ani proti tobě nesmí býti vedená nelegální činnost.

Převážel jsi nám kontraband jak zde již zaznělo a taktéž jsi byl ozbrojen zbraní glock 17, kterou pod 10h nemáš jak jinak vzít než jen pomocí reportu přes admina.

Tudíž zde došlo k mínění, že jsi se vydal na cestu nelegálního RP změrně, proto nám přišlo více než fér povolit okradení i při tom, kdy jsi na postavě měl nahráno přesně 9 hodin.

E:// K většině nelegálních činností musíš mít více než 10h, to by měli býti i převozy, ovšem zde to nemohu ověřit jelikož sám to nevím, nikdy jsem se do nelegálního RP nepouštěl s nahranými méně jak 10 hodinami.

E://K tomu glocku, pokud máš méně jak 10h nemáš jak vzít zbraň ani z auta ani ze země, nepustí tě to takže skutečně jsi zde musel přes administrátora, pokud jsi tedy neobjevil bug.

Zde máš tedy vyjádření z mé strany.

Přeji hezký zbytek dne.

9.1.2022 01:36, odstraněno 9.1.2022 11:20 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

uuow123

Hráč

9
9.1.2022 11:26, naposledy upraveno 9.1.2022 16:58 uživatelem uuow123

Mně nepřijde fér to že jestli hraju legál tak mě okrást nemůžou a jestli hraju ilegál tak můžou,

je to stejný jako jezdit kamionem až na to že to převážím ilegálně a mám z toho více peněz.

E: Žádám pouze o vrácení itemů nikoliv zabanování hráčů.

9.1.2022 12:11, odstraněno 9.1.2022 12:14 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Powered by LeoSight IFS
LT~82