Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žádost o unban

1 2



Stratus

Hráč

14
20.1.2022 12:06

Zdravím A-team nebo konkrétněji Lexikonna který mi ban udělil.

Dne 20. 1. 2022  mi byl udělen ban za údajné DM.

-Šlo o to že hráč jménem Charlotte Addison začal kolem půlnoci odtahovat. Vždyť na tom není přece nic špatného že? Ale pozor! Jde o to kde a jak! Také kvůli tomu vzniklo to údajné DM což souviselo s akcí co mi Charlotte Addison předvedla přímo před Bellevillem kde masivně odtáhla auta skoro všech náštěvníků Bellevillu a mě kterému chtěla odtáhnout auto když jsem u něj stál a následně když ho zahákla tak i poničila karoserii s lakem nacož jsem se jí řekl že mi to rozbila a ona na to že "jasně" tak jsem se neudržel... neváhal jsem a pelášil domů pro brokovnici. Přijeli jsme s kamarádem k odtahu a vyčkávali kdy se tam objeví. Následně se tam objevila Charlotte s odtahovkou a my zahájili pekelnou jízdu a salvu několika výstřelů z brokovnice do odtahovky nacož paní Charlotte v pohodičce kroužila dál po BB a vsadím se že bych na takovou vzdálenost prostřelil karoserii její odtahovky a zasáhl jí. Tudíž nezaerpila nic co se týče injuries a vesele si odjela... pak následoval ban a já se mohl vzteky roztrhat jelikož mi zničí auto, celému Bellevillu odtáhne auta a ještě je arogantní tak to se potom nesmí divit že se stalo co se stalo.

Peli

Hráč

27
20.1.2022 12:47

Zdravím všechny čtenáře.

To co tu napsal Stratus tak musím pouze potvrdit,auto mi bylo také odtaženo a u té střelby jsem také byl protože jsem si zrovna vyzvedával své auto z odtahového parkoviště,dle mého se o DM nejednalo a také záleží co daný hráč z videa vystřihnul a co zanechal (všichni víme jak to s těmi záznamy je,každý je dělá ve svůj prospěch). Myslím si že ban byl udělen neprávem.

20.1.2022 13:04
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Stratus

Hráč

14
20.1.2022 13:17, naposledy upraveno 20.1.2022 13:18 uživatelem Stratus

Problém byl že na serveru nikdo z PSA nebyl ale chápu no. střílel jsem z důvodu poničení auta, arogantního chování a neuhrazení škody na mém autě. Také mohla Charlotte vejít dovnitř Bellevillu a ujistit se že tam nikdo není a pak to odtáhnout to už bych pochopil ale nestalo se tak no.

20.1.2022 13:18
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Stratus

Hráč

14
20.1.2022 13:32

Ještě k tomu prostřelení... střílel jsem po zadní části odtahovky a snažil se nepoškodit auto co zrovna odtahovala a viděl jsem (z mého pohledu) že jsem jí střelil přímo na místo řidiče ze zadní strany odtahovky tudíž bych řekl že tam ty injuries prostě chyběly.

střílel jsem přibližně do tohoto místa na dosti malou vzdálenost.

20.1.2022 14:55
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

asdf

Hráč

15
21.1.2022 00:34, naposledy upraveno 21.1.2022 00:39 uživatelem asdf

1) Karosérii si již poničenou měl, každopádně to je spíše IC záležitost.

2) Platí zde S2K systém, a ukazatel vlevo dole pod mapou mi žádnou ztrátu životu neukázal. Bohužel, ale během honičky skutečně nezkoumám materiál z jakého jsou tvé broky a z jakého je má karosérie.

 

K tobě @Peli - Záznam je nestříhaný, nahrávat jsem začal u radaru v údolí mezi MG a BB. Program mi umožňuje nahrát posledních 30 sekund, nebo spustit nahrávání, opravdu nenahrávám celou dobu a celý děj, to jste si měli zařídit vy.

Peli

Hráč

27
21.1.2022 09:17

@asdf V pořádku já jen napsal jak to tu chodí, záznam jsem neviděl takže to není tak že bych věděl jak to bylo, a jakoby já žádný záznam nemám protože jsem tam byl naprostou náhodou když jsem si vyzvedával auto. 

Stratus

Hráč

14
21.1.2022 15:39, naposledy upraveno 21.1.2022 15:46 uživatelem Stratus

Dovolím si podotknout že jsem jí poničenou neměl... regulérně jsem tam stál a koukal jak jsi to zahákl a auto uskočilo do zádu kde stál scooter a o ten se to nabořilo. 

Nic no je to jenom ukázka toho že nejlépe umějí odtahovat z g66 a jakmile se do toho vlepí nějakej jinej podnik tak jsou zmatky a problémy.(mluvím z vlastní zkušenosti)

Jo a taky jsem za dobu co tu hraju nezažil že by někdo takhle odtáhl celej Belleville to mi opravdu přijde jako sviňárna ale asi ti to udělalo radost.

1 2


Powered by LeoSight IFS
LT~69

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
7833 Kč / 9200 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: MrKys (1600Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
matyseeek69

20Kč včera v 16:27

KreutZ

1000Kč včera v 16:27

MarcusAnderson

300Kč včera v 16:27

Nejnovější uživatelé
HexaPi

Registrován 8.5.2024

RealMoad

Registrován 8.5.2024

Yilongma

Registrován 8.5.2024