Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

dostal jsem ban za zdržování rp


22.1.2022 14:42

dostal jsem ban zato že jsem zdržoval rp ale kdyby ten policista nepodváděl tím že kouká na nick hráčů tak sem ten ban nemusel mít ujel jsem mu s audi a8 pak jsem si jí šel vyměnit za bmw a zastavil jsem u nehody a on na mě vytáhl zbraň a začal na mě křičet ať vystoupím přito nemohl vědět že to jsem já tak jsem mu zase ujel a pak jsem jel podle předpisů a začal mě zastavovat tak sem zastavil a zase to samy vytáhl na mě zbraň a potom ještě  erpil tak že /me otevírá dveře já napíšu /do s a on je ani neotevře a musí je otevřít potom co jsem to napsal do ooc a pořad nic pak je otevřela jeho kolegyně která to nepsala je to normální a dostanu ban já

BOTRobert

Hráč

29
22.1.2022 17:17, naposledy upraveno 22.1.2022 17:20 uživatelem BOTRobert

Zdravím

Ban jsem ti udělil já, během toho, co se již zmíněný hráč spolu s dalšími snažil erpit a udržet se v IC světě, tak sis neustále musel svoji bezpředmětnou věc obhajovat. Přijde ti v pořádku se hádat o tom, kdo klikne pravým tlačítkem myši, aby otevřel dveře? Mně určitě ne a to nemluvím o těch tvých /do, který se snažili akorát znepříjemnit hru. Tudíž tuto žádost zamítám.

Pokud nesouhlasíš s výše napsaným textem klidně se mi ozvi na discord: BOT Robert#4933

(Reklamace je možná)


Powered by LeoSight IFS
LT~23

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
7833 Kč / 9200 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: MrKys (1600Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
matyseeek69

20Kč včera v 16:27

KreutZ

1000Kč včera v 16:27

MarcusAnderson

300Kč včera v 16:27

Nejnovější uživatelé
VeruncinKubicek

Registrován 9.5.2024

VerunkaKocicka

Registrován 9.5.2024

HexaPi

Registrován 8.5.2024