Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

žiadosť o unban


barty

Hráč

22
23.1.2022 00:42, naposledy upraveno 23.1.2022 16:36 uživatelem barty

dobry den, dostal som permaban 23.12 od dzardysa, no tak začneme dostal som ban za Metagaming, pošpiňování členů AT, nonRP driving + historie ano priznam sa metagaming tam bol to suhlasim to je pravda pošpiňování člena AT no to neviem ako som pošminoval ak to je kvôli tom že som použil meno na disc sovietdog tak ano suhlasim priznavam že som si dal meno sovietdog na disc nonRP driving no to neviem ja som bol furt v raptoru ale ak som si nevšimol ten nonRP driving tak ano priznavam že som išiel nonPR driving a ta historie o tom ani nehovorim to je pravda historia je plna banu takže to chapu.                                                                                                                                                                                                                                                                                                        Chcel by som sa ospravedlniť celej komunite, ktora se stále na Skimu i doteď drží, samozrejme hlavne tím, kterí meli to neštastie se se mnou IC potkať, a zhnusili si kvôli mne hraní na Skimu. Velká omluva taktiež patrí celému Admin Teamu, hlavne tím, ktorý maly ty nervy riešiť denodenné reporty na mne, a najviac samotnému Dzardysovi.


Powered by LeoSight IFS
LT~24

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
6318 Kč / 9200 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: MrKys (1600Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
Mondis

300Kč včera v 20:21

DarkEvilBetty

250Kč včera v 20:19

misa

125Kč včera v 19:04

Nejnovější uživatelé
Paura

Registrován 7.5.2024

Fejk

Registrován 7.5.2024

JamesUnpak

Registrován 5.5.2024