Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Mám problém potrebujem poradiť


24.1.2022 02:16, naposledy upraveno 24.1.2022 02:16 uživatelem SheFisKo

Zdravíčko, komunita potrebujem od vás nejakú tú malú radu. Prejdeme rovno k veci a vysvetlím vám moju situáciu, takže jedná sa o to že mám záujem zakúpiť istú budovu, ktorú vlastní nejaký ten hráč no tento hráč sa IC nedá nijako kontaktovať neodpovedá ani na maily ani sa jeho číslo nenachádza v tel. zozname a je neaktívny. Dnes som si podal report jak sa dá táto situácia vyriešiť a bolo mi povedané že cez súd a teraz tu nastáva ten problém, jak mám niekoho OOC neaktivitu previesť do IC a napísať na súd že chcem kúpiť jeho majetok ? 

24.1.2022 04:01
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
24.1.2022 09:16
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
24.1.2022 13:33, naposledy upraveno 24.1.2022 13:36 uživatelem Rataj

Nějaké řešení je samozřejmě v plánu. Jakože hromadné, kdy se uvolní všechny ty domy neaktivních hráčů. IC se to bude muset obhájit, to nebude těžké, zkrátka se vyvlastní majetek nezvěstných osob (ať už jsou mrtvé, nebo jen velice dlouho neaktivní).

Jinak, že tu něco vlastní hráč, co nepřišel do hry víc než 2 roky je celkem smutný výmysl. Aktuální verze Skima se spustila před rokem a kousek a to byl WIPE.

No a co se týče vozidel, tak určitě se tu neválí vozidla neaktivních hráčů, jelikož ty se automaticky umisťují do odtahového parkoviště po dostatečně dlouhé neaktivitě. Spíše se tu válí vozidla neaktivních frakcí a ty chceme také vyřešit, prvně se to ale zase musí připravit IC, aby to dávalo smysl.

V každém případě na požádání nic z toho nejde, budete si muset vyhlédnout jinou nemovitost, nebo prostě čekat až to vyřešíme nějak hromadně.

VajkoChlpko

Hráč

57
24.1.2022 14:37

Po asi akej dlhej dobe, by sa uvoľnili tie domy ?


Powered by LeoSight IFS
LT~27

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

DUBEN 2024
SPLNĚNO!

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: Vitezslav (2063Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
MrKys

300Kč dnes v 01:26

thex

60Kč dnes v 01:26

Streexy

87Kč včera v 21:46

Nejnovější uživatelé
mokonkoooo

Registrován 23.4.2024

Zeemon

Registrován 23.4.2024

rwmmike

Registrován 23.4.2024