Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Mám problém potrebujem poradiť

SheFisKo

Hráč

11
24.1.2022 02:16, naposledy upraveno 24.1.2022 02:16 uživatelem SheFisKo

Zdravíčko, komunita potrebujem od vás nejakú tú malú radu. Prejdeme rovno k veci a vysvetlím vám moju situáciu, takže jedná sa o to že mám záujem zakúpiť istú budovu, ktorú vlastní nejaký ten hráč no tento hráč sa IC nedá nijako kontaktovať neodpovedá ani na maily ani sa jeho číslo nenachádza v tel. zozname a je neaktívny. Dnes som si podal report jak sa dá táto situácia vyriešiť a bolo mi povedané že cez súd a teraz tu nastáva ten problém, jak mám niekoho OOC neaktivitu previesť do IC a napísať na súd že chcem kúpiť jeho majetok ? 

24.1.2022 04:01

Nijak. Soud ho nevystěhuje jen na základě toho, že tobě se líbí jeho dům. Pokud nemáš nějaký důvod, který ti dle zákona umožní tu nemovitost získat, tak ji nezískáš.

TenSammy

Hráč

4
24.1.2022 09:16

Nijak a v tom je ten problém. 

Je množstvo domov bytov garáží firiem a miest ktoré sú zabrané hráčmi ktorý tu už dlho nehrajú. Všade vidíš autá pri domoch všade vidíš firmy kamióny lode lietadlá no nikto aktívny. Moji susedia už v hre neboli cez 260 dní z toho vyplýva otázka či by nebolo dobré implementovať systém neaktívnych objektov (po 365 dňovej neaktivite sa dom sám predá interiér sa premaže a dá sa na predaj) tiež som chcel kúpiť domček neďaleko BB lenže hráč už viac ako 2 roky ani neprišiel do hry a pravdepodobnosť už nikdy nepríde. Ľudia sa naháňajú za autami tie tu budú stále. Teraz nastala situácia kde kúpiť dom byt či inú budovu keď sú hráči neaktívny 

24.1.2022 13:33, naposledy upraveno 24.1.2022 13:36 uživatelem Rataj

Nějaké řešení je samozřejmě v plánu. Jakože hromadné, kdy se uvolní všechny ty domy neaktivních hráčů. IC se to bude muset obhájit, to nebude těžké, zkrátka se vyvlastní majetek nezvěstných osob (ať už jsou mrtvé, nebo jen velice dlouho neaktivní).

Jinak, že tu něco vlastní hráč, co nepřišel do hry víc než 2 roky je celkem smutný výmysl. Aktuální verze Skima se spustila před rokem a kousek a to byl WIPE.

No a co se týče vozidel, tak určitě se tu neválí vozidla neaktivních hráčů, jelikož ty se automaticky umisťují do odtahového parkoviště po dostatečně dlouhé neaktivitě. Spíše se tu válí vozidla neaktivních frakcí a ty chceme také vyřešit, prvně se to ale zase musí připravit IC, aby to dávalo smysl.

V každém případě na požádání nic z toho nejde, budete si muset vyhlédnout jinou nemovitost, nebo prostě čekat až to vyřešíme nějak hromadně.

VajkoChlpko

Hráč

21
24.1.2022 14:37

Po asi akej dlhej dobe, by sa uvoľnili tie domy ?