Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žádost o Unban


Martin23325

Hráč

7
26.1.2022 15:24, naposledy upraveno 26.1.2022 15:35 uživatelem Martin23325

Zdravím, chtěl bych požádat o unban. Vím že jsem udělal chybu a že z banu na 14 dní jsem si zavinil permu kvůli uplácení admina chtěl bych i taky ale říct nedivte se mi že jsem chtěl uplatit admina aby mi zkratil ban Skimo je moje zábava kde trávím čas i se svejma kamarádi když ho třeba netrávíme u piva nebo někde jinde skimo máme všichni rádi je to naše zábava tak prosím vraťte mi zase zábavu kterou na skimu prožívám. Speciálně  bych se chtěl omluvit Adminovi Sovietdog že jsem právě jeho se pokusil uplatit. 

26.1.2022 17:20, naposledy upraveno 26.1.2022 17:22 uživatelem SovietDog

Zdravím tě @Martin23325

Tohle není žádost podle mých představ. Vždyť ty tam mluvíš jenom o jedné.. maximálně o dvou věcech ale natáhl jsi to na pět řádku, tak aby to vypadalo že nemluvíš a tak stejně jako u té předchozí žádosti ti tuhle zamítám.

Můžeš to zkusit za měsíc a zkus se příště víc rozepsat a nemluvit jenom o jedné věci.

S pozdravem SovietDog.



Powered by LeoSight IFS
LT~29