Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

žiadost o ub- SovietDog part.2


neznamy#5408

Smazaný účet

8
27.1.2022 18:05, naposledy upraveno 31.1.2022 07:45 uživatelem neznamy#5408

Ahoj!
presne: 7.1.2022 18:00

som sa rozhodol skusít žiadost o unban, ktorá nakoniec ostala neuspechom. odkaz tu: https://leosight.cz/forum/topic/8795, (je tam vypisana dvovod banu) 

@Qermo = (Být tebou ještě počkám, a to alespoň do 27.1. (Ať máš měsíc po banu)

dovolte mi po ne uplne mesiaci skusit dalšiu žiadost  o unbanperma. :)

šancá je asi 50% na 50%, ale chcem to aspon skusít, takže dovolte mi aby som povedal čo bolo vlastne zomnou.

Čo bolo Somnou?
Tak, den čo den, mi skimo chýbalo, chýbalo mi to prostredie, zábava, Ilegal RP, a všeli čo v open world svete, skusíl som samozrejme aj ine RP servery kedže mi to chýbalo, ale žial uprímne nijaky RP server nemal taku hodnotu ako Skimo.

 

Prečo nie až po mesiaci?

dovolte mi povedat že nemožem sa dočkat kedy si konečne v piatok (po praci) zapnem Skimo a začnem mu venovat čas.

 


Prečo sa chceš vratit?

ako som spomínal, chýba mi to, a nechcem sa vratit preto aby som znova porušoval pravidla, a robil všeliake bugy atd, lebo predplokladam že tu permu jednym klikom dat spet neni tažke,.

a mýslim si že za ten Jeden Mesiac, da sa Opravdu naučit rpit až až, aj ked boli to Trash RP servery, ukradnute scripty, ale pointa bola RolePlay.

 

 

 


Budeš dalej porušovat pravidla?.

 

myslim si že som pletol pravidla od Skima až tak:

 

 

vlastne išlo o to že som si pletol pravidla od Skima na nemenovanom serveri.

 

 takže myslim si že pravidla na Skime som preštudoval dost.

 

dakujem že ste tuto kratku žiadost o unabn dočitali až sem.  pekny zbytok večera.

 

@SovietDog.

 

27.1.2022 20:55, naposledy upraveno 27.1.2022 20:57 uživatelem VajkoChlpko

Moc sa ma to netýka a nie som ani admin, ale keď som si pozrel tú históriu tak som dal takto dole sánku 😲 počas toho, ako mi jemne vyskočil tep krvi nad 180BPM. Za celé svoje pôsobenie na tomto portáli, som nevidel takúto ohromnú históriu (61). Síce ťa (asi) nepoznám, ale absolútne si nemyslím, že ti hocikto z a-teamu dá unban.

To je totálne nereálne, aby si zabudol/nevedel na pravidlá po tak dlhom pôsobení na portáli. Naozaj si tak nepoučiteľný ? Podľa môjho názoru, je to až zahanbujúce pýtať si ban po mesiaci po takých blbostiach čo si napáchal.

Vcíť sa do tých ľudí, ako im asi muselo byť ? Tebe by sa asi tiež nepáčilo, takéto ohromné kazenie pôžitku z hry. Jednu permu si už mal, kde je to poučenie sa ? Za tak veľmi krátku dobu je už absolútne nereálne to, aby si sa vôbec ponaučil a osobne si teda myslím, že ti tie sladké rečičky nikto nežerie. A Soviet už vôbec nie (nič proti, just facts, strict). 

Popravde sa divím, že už už Dzardys nedal pri tých 120 hodinách skôr permu, zaslúžená by bola. Takže čo ma najviac zhrozilo, je samozrejme tá gramatika s pravopisom a ten dôvod unbanu.

 

Môžem sa ti jedine ponúknuť, keby si mal naozaj silný záujem o unban. Napíš mi na DC (Brego#8499) a v prípade nejakých RP vecí ti môžem poradiť napríklad, keby sa ti nechcelo písať po každé na fórko 🤷‍♂️. Nie som žiadny TP, ale niečo viem.

27.1.2022 21:49
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
28.1.2022 13:54, odstraněno 28.1.2022 14:53 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
Dzardys udělil za tento příspěvek varování: Nadbytečné vyjadřování, troll

Powered by LeoSight IFS
LT~32

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo