Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Vozidlo zdarma, téměř


BOTRobert

Hráč

29
27.1.2022 20:46

Zdravím

Chceš získat auto zadarmo? Ano? Tak čti pozorně, jelikož tohle se zrovna dvakrát nevidí. Jedná se o vozidlo Nissan 350Z s VIN: 1912. 

Stačí najít útržek papírku na kterém je napsané Dragov...... Co je tam dále? To musíš přeci najít ťuňťo, ale přeci vás nenechám hledat po celém státě, tak ti dám i nápovědu: Střechu nad hlavou když ztratíš, na toto místo se obrátíš.

 

Už tušíš kde může být? Tak sedej do auta a najdi to!

 

Až najdeš, co jsem schoval, tak mi na můj post.ic zašli celé znění - robert.dragov@post.ic

Fotka vozidla, které můžete získat. Pro ty méně bystré z vás, k mání je pouze vozidlo, nikoli žena na fotografii.

Robert Dragov

((Vozidlo není registrované, pouze stojí v garáži.))

BOTRobert

Hráč

29
27.1.2022 21:49, naposledy upraveno 27.1.2022 21:54 uživatelem BOTRobert

Děkuji všem, co se zapojili do hledání a snad se u toho i odreagovali, ikdyý spíš vystresovali, aby byli první. Nesmutněte, časem třeba bude i další takovýto ´´závod´´.

Každopádně Gratulujme slečně Haně Garret, která mi jakožto první odeslala post.ic s daným kódem, který jsem požadoval. Zítra v odpoledních hodinách proběhne přepis vozidla.

Robert Dragov


Powered by LeoSight IFS
LT~39