Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

nezasložený jail/zabavení zboží,STÍŽNOST NA PSA-Bob Ling


fikstvUwU

Hráč

16
29.1.2022 11:32

-------------------------------------------------STÍŽNOST NA PSA-----------------------------------------------------------

Dobrý den, rád bych potal stížnost na PSA dne 29.1.2022 v SF kde se prodává zásilka zbraní z LV se očividně stala nehoda.PSA u nehody můžou být ale ne 3-4...Příjde mi to podezdřelé že nahodou tohle místo hlídaji PSA a jdou po každém kdo projede kolem jako slepice po flusu. Jel jsem kolem s dodávkou,společně se mnou asi 3 civilní normální auta.Jeden PSA si řekl že CHA tady ten ma dodavku ten bude mít krabice zbraní.Tak po mne hned vystartoval zeo a co uděla dodávka s takovým autem od policie.Musel jsem zastavit zbran´ jsem neměl a nemohl jsem nic protože páni od PSA si řekli že budou brat každou dodávku u cílové trasy v SF !!! Sere mě na tom nejvíce že oni si prostě počkali na to až někdo projede kolem aby si mohli dát pokutu a zavřít nekoho do vězení.Tudiž ja jel kolem žeo a hned mě čapli.Pak to sváděli jen na náhodu a praci PSA ale co si budem nemyslim si ze je tak velka nahoda ze z 4 auto jedoucích kolem vemou zrovna dodávku která si to míří ke konci...realně 10metrů od toho 10!...Nejde mi ani o ty peníze a o ten čas ve vězení ale spíše mi jde o to jak se PSA zachovali...Podle mě i to RP obesrali :) žádám tedy o to aby se dalo nějaké pravidlo pro PSA a aby mi bylo nahrazeno odškodné ve výši 1,000,000$...Pokut to tak nebude celkově PSA a i Skimo mě dosti sklame :/ proto bych byl rád za to kdyby se toto více řešilo.. Protože takhle to nemá žádny smysl stolkovat u cíle...

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Díky  členům AT i lidem ze skima co to čtou a budou mít stejný názor či to budou řešit :)

ps:tohle není první stížnost co jsem si tak četl

29.1.2022 11:39

???

Převážel jsi zbraně, chytili tě a zatkli tě. Where's the problem, dude? Pokud necampili přímo u míst, kde se zbraně berou nebo prodávají, a to déle než pět minut, pokud jim nebyla udělena pravidlem výjimka, pak udělali správně. A ještě když to převážíš dodávkou, celkem sus.

Pravidel, která limitují PSA, je víc než dost. A na základě stížnosti ti nikdo nebude posílat na bankovní účet částku ve výši 21,970,500 CZK. Tolik neberu ani já za ty nervy tady s váma. Až předložíš důkazy a stížnost bude mít hlavu i patu, budu se tím moct zabývat do hloubky, ale do té doby pro nesmyslnost uzavírám a zamítám.


Powered by LeoSight IFS
LT~51

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

DUBEN 2024
SPLNĚNO!

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: Vitezslav (2063Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
Shawftty

87Kč dnes v 04:21

Shawftty

38Kč dnes v 04:16

stokly

50Kč včera v 23:47

Nejnovější uživatelé
Tomiooo

Registrován 29.4.2024

leonka231

Registrován 28.4.2024

BL4CKR0SE

Registrován 28.4.2024