Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Ekonomika serveru Skimo Roleplay


Tonix211

Hráč

26
30.1.2022 13:18

Zdravím milí A-teame a čtenáři
Příjde mi že je strašně jednoduché vydělat peníze...
Mám ,,menší'' návrh který se určitě nebude líbit většině lidem na Skimu. 

Za pár hodin nahraných na Skimu máš miliony, takže máš spoustu peněz až pomalu nevíš co s něma dělat.
Nejlepší by bylo kdyby se celkově zdražily věci od vozidel, řidičáky, pokuty a nevím co všechno. Anebo naopak nechat ceny stejné a zmenšit výrobky peněz dám příklad: Jedu delivery a když objedu všechny vesnice tak mám přibližně 20- 25 tisíc asi a zmenšil bych to na 10-15 tisíc. Nebo za jeden balík dostanu teďka cca 1500, ale udělal zmenšil bych to na cca 500. Když to vezmu podle reality tak taky dostanu jako ten pracovník cca 500. Proč by nemohla být ekonomika podle České republiky?(nechci urazit nějako Slovensko jo, ale peníze jsou Kč tak to beru takto). Děkuji za názor, popřípadné komentáře Pusta  

Zeintar

Hráč

49
30.1.2022 13:22

Je rozdíl pár hodin jezdit kamionem (nebo delivery) a pár hodin RPit. A za pár hodin RPení skutečně miliony nemáš. Jsi na roleplay serveru, kde se RPí. Většina to ale stejně nechápe a grindí si peníze, pak je to přestane bavit a přestanou hrát, protože "mají vše". Peníze jsou jen prostředek, užiješ si hru úplně stejně jak s penězi, tak bez nich.

30.1.2022 13:27

Pokuty v důsledku inflace postupně zvedáme, ale to je tak jediné, u čeho to smysl má. Skriptově nastavené ceny je zbytečné pozměňovat, jak zmiňuje Zein, pokud se věnuješ RP a negrindíš peníze, pak rychlost výdělku rapidně klesne. V případě IZS složek se můžeme bavit maximálně o 50k na hodinu, pokud jsou zároveň daní hráči zaměstnáni i v jiné frakci. Ten, kdo jede čistě na RP, pak dostává daleko méně. A finance nejsou předmětem RP, RP utváří hráči, na skriptu tolik nezáleží.


Powered by LeoSight IFS
LT~51

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

DUBEN 2024
SPLNĚNO!

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: freecko (2000Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

WoT Turnaj - BO3

dnes 16:00

tootsao hledá spoluhráče na Counter-Strike 1.6 dnes v 22:00
Kdo je online?
AsiLucker

280Kč včera v 20:34

Jablkoo

154Kč včera v 17:28

rock

130Kč včera v 15:46

Nejnovější uživatelé
Adameek58

Registrován 20.4.2024

Sumakts

Registrován 19.4.2024

Dantero

Registrován 19.4.2024