LeoSight.cz

Banka v mobilu


Smaylo

Hráč

67
31.1.2022 03:17

Zdravím, banka v mobilu byla by to aplikace ve které by byla možnost posílat peníze hráčům, kouknout se kolik máme na účtě apod.

SheFisKo

Hráč

31
31.1.2022 03:50

Velice dobrý nápad jednalo by sa o niečo ako internetbanking určite súhlasím, samozrejme tu už existuje niečo s názvom SPay, no do dnes som neprišiel na to ako to funguje alebo ako si založiť ten účet.

 

Artistiques

Hráč

32
31.1.2022 07:30

Přijde mi to zbytečná práce pro rataje, existuje Spay, které pochopí každý hráč který umí číst a držet pravý alt.

(prostě si na stránkách Spay přečteš že to provozuje Sherwood a pak držíš alt a hledáš interier Sherwoodu, ten je hned vedle banky.)

Nápad to je dobrý, o tom žádná, ale určitě jsou teď důležitější věci než předělávání něčeho co existuje a funguje…


Powered by LeoSight IFS
LT~42

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

Donator měsíce: Perii (3333Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

niki hledá spoluhráče na 7 Days to Die 30.8.2026 13:50
Kdo je online?
Mirkos

150Kč včera v 20:12

lukas68

500Kč včera v 20:12

Cap

150Kč 25.6.2026 21:45

Nejnovější uživatelé
Dredasik

Registrován 26.6.2026

pikasoczk5211

Registrován 25.6.2026

Vertix

Registrován 25.6.2026