Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Nájde sa niekto kto my vysvetlí ako funguje systém zabavenia vodičáku ?


31.1.2022 14:47, naposledy upraveno 31.1.2022 14:49 uživatelem SheFisKo

Systém zabavovania vodičákov, na mieste kde ma PSA zastavili mi zabavili vodičák na dve hodiny, tak som súhlasil všetko v poriadku... na ďalší deň som si išiel vyzdvihnúť vodičák na PSA stanicu, kde mi bolo povedané že si ho mám ísť obnoviť na odbor dopravy, tak som tam mal namierené samozrejme som išiel s autom a chytili ma policajti, tak som bol úplne v poriadku popísal svoju situáciu pán policajt mi povedal že v poriadku že za nepredloženie vodičáku je len pokuta následne sa vrátil a oboznámil ma s tým že vodičák nemám zapísaný v databázy a že ho klamem, následne som sa tam mu snažil vysvetliť že sa jedná asi o nejakú chybu keďže mi bol zabavený iba na 2 hodiny a už bol ďalší deň, takže už by som ho mal mať v tej databázy, no nejak sa mi to vyriešiť nepodarilo a policajt ma zatkol. Po prepustení som teda išiel na ten Odbor dopravy a že som si prišiel obnoviť vodičák že mi bol zabavený na 2 hodiny. Tam mi povedali že nie som v databázy a že si musím spraviť nový vodičák že žiadny predtým som nemal. Po tejto situácii tomu systému zabavenia vodičáku absolútne nechápem a to mám ALTKU aj Policajta. Keď sa nájde niekto kto mi toto objasní budem veľmi rád. 

EDIT: v názve ma byť: mi* pardon ponáhľal som sa keď som to písal a už názov nejde upraviť.

31.1.2022 15:17, naposledy upraveno 31.1.2022 15:18 uživatelem Rataj

Zřejmě jsi to jen špatně pochopil, nebo ti to první policista špatně vysvětlil. Na serveru se nezabavuje řidičák dočasně, ale šlo o to, že máš zabavený řidičák a můžeš si ho obnovit na úřadě u NPC nejdříve za 2 odehrané hodiny (výplaty). Takže ten řidičák skutečně nemáš, vůbec. Musíš si ho udělat znovu, pokud už jsi odehrál 2 hodiny od toho, co ti byl zabaven.

31.1.2022 15:19, naposledy upraveno 31.1.2022 15:24 uživatelem SheFisKo

Čiže ten systém závisí na tom kolko mám odohraných hodín a nie na tom kolko hodín prešlo mimo to čo som nehral ? Tak to potom vysvetľuje moju situáciu že prečo mi nešiel obnoviť a musel som ho urobiť na novo. Čo sa týka toho názvu tak potom by sa to nemalo volať zabavený vodičák ale odobraný alebo zrušený :)

Matejos

Hráč

36
31.1.2022 16:42

@SheFisKo vodičak nejde obnoviť, vždy musiš vodičák správiť nanovo

Artistiques

Hráč

32
31.1.2022 18:34

Ano, všichni už napsali že řidičak si musíš udělat znovu, já to je doplním…

Přesně takhle to funguje i v realitě, zabaví ti řidičák a ty si ho pak nepřijdeš vyzvednout, ty musíš dojít do autoškoly a zaplatit si novej, napsat test, odjezdit ty určitý jízdy, až pak ten řidičák máš.
Kdyby sis ho jen vyjel vyzvednout tak by to nebyl trest ne? 😁

31.1.2022 22:59

Ďakujem všetkým za pomoc, už som to celé pochopil, som rád že tu máme takúto komunitu ľudí, ktorý si navzájom vedia aj pomôcť a nielen jeden druhému sa vysmievať a dávať na príspevky "haha" , týmto považujem toto téma za vyriešené.

S pozdravom SheFisKo.


Powered by LeoSight IFS
LT~48