Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žadost o UB - Isabella Woods.


neznamy#6802

Smazaný účet

10
31.1.2022 17:01

Chtěla bych zažádat o UB. Dostala jsem ho od @Dzardys za DN u PSA s Lexusem. Lexus stál na křižovatce a ja odbočovala kolem něj nahoru do mg. On se skoro ani nerozjel a doslova mě jen škrtl. Nevím jake RP bych měla udělat doslova když mě vrazil v 10km/h rychlosti (ani ne).

Vím že 3h nejsou moc ale netuším co tu mam dělat, nudím se a ráda bych si ještě zahrála dokud můžu.

 

Děkuji. <3

31.1.2022 17:17

Dobrá, 10 km/h nemusí nutně znamenat náraz, avšak mi nepřijde úplně v pořádku po DN okamžitě odjet rovnou do opravny, myslím si, že v reálu by tě to docela naštvalo. A že bys z nárazu byl/a šokován/a, nehledě na rychlost.

Ale když se podívám na tvou historii, tak máš stejně bany jen ode mě a poslední je z listopadu. Problémy s tebou obecně nejsou, tudíž ti trest zruším a protentokrát to tedy necháme. Zapracuj, prosím, na RP během dopravní nehody. 


Powered by LeoSight IFS
LT~24

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
7833 Kč / 9200 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: MrKys (1600Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
matyseeek69

20Kč včera v 16:27

KreutZ

1000Kč včera v 16:27

MarcusAnderson

300Kč včera v 16:27

Nejnovější uživatelé
VeruncinKubicek

Registrován 9.5.2024

VerunkaKocicka

Registrován 9.5.2024

HexaPi

Registrován 8.5.2024